گواهی بلوتوث SIG ساعت Realme Watch 3 از راه‌اندازی قریب‌الوقوع خبر داد!

Realme Watch 3گزارش‌های اخیر حاکی از آماده شدن ریلمی برای عرضه Realme Watch 3 است. در واقع از ساعت Watch 3 ریلمی در وب‌سایت گواهی بلوتوث SIG، با شماره مدل RMW۲۱۰۸ رونمایی شده است اما متاسفانه هیچ جزئیاتی از ویژگی‌های این ساعت هوشمند منتشر نکرده است. با این حال انتظار داریم که این ساعت هوشمند نسبت به سری نسل قبل خود یا همان Realme Watch 2، پیشرفته‌تر باشد. همچنین در مورد تاریخ عرضه این ساعت هم، انتظار می‌رود که خیلی زود در هند و دیگر بازارها عرضه شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، Realme Watch 3 در وب‌سایت گواهی بلوتوث SIG با مدل RMW۲۱۰۸ دیده شده و طبق معمول این لیست هیج جرئیاتی در مورد این ساعت هوشمند ارائه نکرده و فقط گفته است که به احتمال زیاد به زودی از ویژگی‌های این ساعت رونمایی می‌شود. علاوه بر این، Mukul Sharma در توییتی به اشتراک گذاشته است که Realme Watch 3 فرآیند تأیید BIS India را تکمیل کرده است، که به این معنی است که راه‌اندازی ساعت در هند نیز نزدیک است.

Realme Watch 3

Realme Watch 3 همچنین در وب‌سایت گواهی FCC که ظرفیت باتری ساعت را نشان می‌دهد، مشاهده شده است. طبق گفته این وب‌سایت، باتری این گجت پوشیدنی، ۳۴۰ میلی آمپر ساعتی بوده و انتظار می‌رود که عمر باتری این ساعت ۱۲ روز باشد. این باتری کمی بزرگ‌تر از باتری ۳۱۰ میلی آمپر ساعت نسل قبلی خود است. علاوه بر این، این ساعت در وب سایت‌های گواهینامه IMDA و SIRIM مالزی نیز دیده شده است.

تاریخ عرضه Realme Watch 3

تاکنون هیچ اطلاعیه رسمی از سوی شرکت ریلمی برای  Realme Watch 3  منتشر نشده است ولی همانطور که گفته شد، انتظار داریم تا چند هفته دیگر ریلمی از این ساعت به طور رسمی رونمایی کند. به محض اینکه اطلاعات بیشتری به صورت آنلاین منتشر شد، به شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.Realme Watch 3

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید