برخی از ویژگی‌های Realme Watch 3 به یکباره فاش شد!

Realme Watch 3ریلمی اخیراً از عرضه آتی Realme Watch 3 در هند خبر داده است. این دستگاه قبلاً یک میکروسایت هم در وب سایت Realme و هم در پلت‌فرم تجارت الکترونیک Flipkart دریافت کرده است. زمان عرضه این ساعت هوشمند، ۲۶ جولای (۴ مرداد) است، اما این برند قبل از عرضه Realme Watch 3 از برخی مشخصات کلیدی این ساعت هوشمند رونمایی کرد.

طبق آخرین اخبار فاش شده، این ساعت هوشمند دارای صفحه‌نمایش بزرگ ۱.۸ اینچی با شیشه خمیده در بالای آن خواهد بود. اندازه صفحه نمایش این ساعت هوشمند، ۳۵ درصد بزرگ‌تر از صفحه‌نمایش ریلمی واچ ۲ خواهد بود. همچنین صفحه‌نمایش Realme Watch 3 دارای حداکثر روشنایی ۵۰۰ نیت است که بررسی اعلان‌های شما یا استفاده از ساعت هوشمند را در شرایط بیرونی آسان‌تر می‌کند.

 Realme Watch 3

به غیر از این، این شرکت همچنین تأیید کرده است که این ساعت هوشمند با ویژگی تماس بلوتوثی عرضه می‌شود که در حال حاضر در بازار ساعت‌های هوشمند هندی تقاضای زیادی دارد. Realme با معرفی ENC مبتنی بر هوش مصنوعی به ساعت هوشمند، کیفیت تماس‌های بلوتوثی را بهبود بخشیده است که این موضوع حتی به کاهش نویز محیطی در هنگام استفاده از ساعت هوشمند برای برقراری تماس نیز کمک می‌کند.

زمان عرضه Realme Watch 3

 Realme Watch 3

این شرکت همچنین تایید کرده است که از Realme Watch 3 به همراه محصولات دیگری از جمله Realme Buds Air 3 Neo و Realme Buds Wireless 2S و Realme Flat Monitor Full HD و Realme Pad X در تاریخ ۲۶ جولای(۴ مرداد ماه) در هندرونمایی خواهد کرد. قرار است این رونمایی ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید