اولین گوشی Realme با دوربین سلفی زیر نمایشگر در راه است

اولین گوشی Realme با دوربین سلفی زیر نمایشگر در راه استمدت‌ها است که ریلمی روی گوشی با دوربین سلفی زیر نمایشگر خود مشغول کار است. در ماه سپتامبر بود که Xu Qi Chase یکی از مدیران این شرکت در صفحه Weibo خود تصویری از گوشی Realme با دوربین سلفی زیر نمایشگر منتشر کرد. اخیرا Madhav Sheth یکی دیگر از مدیران Realme نیز به صحبت درباره فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر پرداخت که نشان می‌داد این شرکت روی چنین فناوری مشغول کار است.

حال به تازگی چند اسناد از این شرکت فاش شده که نشان می‌دهد یک مدل گوشی جدید با دوربین سلفی زیر نمایشگر تحت توسعه قرار دارد. البته این اسناد ثبت اختراع به معنای رونمایی سریع نیست و ممکن بوده چندین سال دیگر شاهد آن باشیم اما رویت چنین اطلاعاتی خبر خوبی محسوب می‌شود.

گوشی Realme با دوربین سلفی منحصربفرد در راه است

اولین گوشی Realme با دوربین سلفی زیر نمایشگر در راه استدر اسناد منتشر شده ما شاهد گوشی Realme هستیم که فاقد حسگر دوربین سلفی است و البته این موضوع بدان معنا نیست به طور حتم این شرکت چنین محصولی را معرفی خواهد کرد. در عقب نیز ماژول دوربین با سه حسگر دوربین پیدا است و فلاش LED هم دارد.

طراحی شماتیکی جز اینکه گوشی دارای دوربین سلفی زیر نمایشگر است، اطلاعات جدید دیگری به دست نمی‌دهد. باید منتظر ماند تا بزودی ریلمی محصول موردنظر را معرفی کرده تا مشخص شود با چگونه اسمارتفون رو به رو هستیم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید