گوشی +Realme 9 Pro، نسخه بتا اندروید 13 را دریافت کرد

دریافت نسخه بتا اندروید 13 توسط گوشی +Realme 9 Pro

ماه گذشته، ریلمی شروع به عرضه نسخه اولیه Realme UI 3.0 مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ۱۳ برای گوشی‌هایی مانند Realme GT 2 و GT Neo 3 کرد. اکنون، این شرکت برنامه مشابهی را برای گوشی +Realme 9 Pro در هند آغاز کرده است.

گوشی +Realme 9 Pro اوایل سال جاری عرضه شد و تا به امروز گران‌ترین دستگاه این برند بود. در حال حاضر، این تلفن‌هوشمند به اولین دستگاه از سری شماره‌گذاری شده تبدیل شده که بیلد اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند.

برنامه Android 13 Early Access برای کاربران Realme 9 Pro+ که دستگاه‌های خود را به RMX3392 11.A.12 یا RMX3392 11.A.13 بروز کردند، باز است. این کاربران می‌توانند به Settings → Software Update → Tap on the settings icon in the top right corner → Trial Version → Apply Now → Fill out the application برای درخواست برنامه بروند.

دریافت نسخه بتا اندروید 13 توسط گوشی +Realme 9 Pro

گوشی +Realme 9 Pro و دسترسی به نسخه اولیه اندروید 13

همچنین کاربران باید مطمئن شوند که گوشی‌های‌هوشمند آنها حداقل ۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان دارد. علاوه بر این، هنگام به‌روزرسانی به بیلد دسترسی اولیه Realme 9 Pro+ Android 13، دستگاه باید حداقل ۶۰ درصد عمرباتری داشته باشد. از آنجایی که این یک ساخت با دسترسی اولیه است، احتمالاً با برخی از اشکالات و پیچیدگی‌ها همراه خواهد بود. در نتیجه، کاربران ممکن است با نقص‌های مختلفی مواجه شوند که ممکن است بر پایداری سیستم و عمر باتری دستگاه‌های آنها تأثیر بگذارد. بنابراین، توصیه می‌کنیم این بیلد را روی گوشی‌هوشمند راننده روزانه خود امتحان نکنید.

دریافت نسخه بتا اندروید 13 توسط گوشی +Realme 9 Pro

از آنجایی که این هنوز یک بیلد دسترسی اولیه است، احتمالاً حداقل چند ماه طول می‌کشد تا این شرکت شروع به انتشار به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ برای گوشی +Realme 9 Pro کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید