گوشی Realme 9 5G به‌روزرسانی Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت کرد

گوشی Realme 9 5G به‌روزرسانی Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت می‌کند

در ماه جولای (تیر ماه)، ریلمی شروع به آزمایش نسخه‌های بتای باز Realme UI 3.0 برای Realme 9 5G کرد. اکنون، این برند سرانجام بیلد پایدار مبتنی بر اندروید ١٢ را برای این دستگاه برای کاربران عادی منتشر کرده است.

عرضه به‌روزرسانی پایدار Realme UI 3.0 به صورت دسته‌ای برای کاربران Realme 9 5G منتشر می‌شود و برای واجد شرایط بودن برای به‌روزرسانی، کاربران باید مطمئن شوند که از نسخه میان‌افزار RMX3388_11.A.06 /RMX3388_11.A.07 استفاده می‌کنند.
 
گوشی Realme 9 5G به‌روزرسانی Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت می‌کند
 
طبق معمول، به‌روزرسانی در badges منتشر می‌شود، بنابراین ممکن است چند روز طول بکشد تا این به‌روزرسانی به همه دستگاه‌های Realme 9 5G برسد. Realme همچنین برخی از مشکلات رایجی را که ممکن است پس از به‌روزرسانی رخ دهد، فهرست کرده است که کاربران باید به آن توجه داشته باشند. می توانید آنها را در زیر بررسی کنید.

مسائل رایج به‌روز‌رسانی گوشی Realme 9 5G

گوشی Realme 9 5G به‌روزرسانی Realme UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت می‌کند

آ. پس از ارتقا، ممکن است زمان بیشتری برای اولین بوت شدن طول بکشد، به خصوص اگر برنامه‌های شخص ثالث زیادی در تلفن شما وجود داشته باشد.
 
ب. پس از ارتقا، به منظور بهبود کارایی عملکرد سیستم و حذف خطرات احتمالی ایمنی، سیستم یک سری اقدامات مانند سازگاری برنامه، بهینه سازی پس زمینه و اسکن امنیتی را انجام می‌دهد. بنابراین، سیستم CPU، حافظه و سایر منابع بیشتری را اشغال خواهد کرد که ممکن است باعث قطع شدن جزئی و مصرف سریعتر انرژی شود.
 
ج. به‌روز‌رسانی جدید یک طراحی رابط کاربری جدید به همراه ویژگی‌های جدید و افزایش کارایی و کارایی را برای دستگاه به ارمغان می‌آورد. دوربین‌ها نیز چند گزینه جدید دریافت خواهند کرد. همچنین بازی با نرخ فریم پایدارتر و مصرف باتری کمتر روان‌تر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید