سری گوشی Realme 10 به زودی معرفی می‌شود

سری گوشی Realme 10 بزودی معرفی خواهد شد

اخیراً گزارش داده‌ایم که تلفن‌هوشمند Realme 10 Pro+ 5G در چندین وب‌سایت صدور گواهی از جمله BIS، NBTC و EEC رویت شد. اکنون گوشی +Realme 10 Pro در پایگاه داده گواهی TDRA آشکار شده است. این طور پیدا بوده ریلمی قصد دارد بزودی سری گوشی Realme 10 را در چند مدل مختلف معرفی کند.

شماره مدل ریلمی 10 طبق لیست RMX3630 بوده و بار دیگر توسط لیست TDRA تایید شده است. شماره مدل +Realme 10 Pro نیز RMX3686 رویت شد. جدای از آن، فهرست گواهی حاوی هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات یا طراحی این دو مدل سری گوشی Realme 10 نیست. اما ریلمی اخیراً به عرضه قریب الوقوع یک گوشی مجهز به چیپست مدیاتک Dimensity 1080 اشاره کرده که شایعات حاکی از آن است می‌تواند +Realme 10 Pro باشد.

سری گوشی Realme 10 با سیستم عامل اندروید 12

سری گوشی Realme 10 بزودی معرفی خواهد شد

Realme 10 قبلاً در سایر پایگاه‌های گواهی و همچنین در Geekbench آشکار شده است. لیست Geekbench نشان داده که این گوشی‌هوشمند دارای چیپست مدیاتک Helio G99 است و با ۸ گیگابایت رم و سیستم‌عامل اندروید ۱۲ عرضه می‌شود.

سری گوشی Realme 10 بزودی معرفی خواهد شد

علاوه بر این، یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی برای Realme 10 در CQC تأیید شده است. آرایش دوربین دوگانه عقب و شارژ سریع ۳۳ واتی قبلاً از طریق لیست FCC دستگاه مشخص شده بود. پیش‌بینی می‌شود که سری Realme 10 در هفته‌های آینده به‌طور رسمی معرفی شود. حداقل دو مدل توسط ریلمی معرفی خواهد شد و جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید