Google Messages یکپارچه سازی RCS را برای Samsung Continuity آماده می‌کند

Samsung Continuity

Google در حال آماده سازی یکپارچه سازی Google Messages RCS برای کار با ویژگی Samsung Continuity است. این ویژگی به کاربران تبلت و ساعت هوشمند اجازه می‌دهد تا از طریق گوشی هوشمند سامسونگ، تماس و پیام دریافت کنند. یکپارچه سازی جدید به ویژگی Samsung Continuity امکان دسترسی به پیام‌های RCS ورودی را می‌دهد و به کاربران امکان می‌دهد هنگام استفاده از Google Messages به آنها پاسخ دهند.

توسعه دهندگان DA این مورد را از طریق رشته‌های متنی که در کد برنامه پیام‌های Android وجود دارد، کشف کردند. متن به مجوز جدیدی در برنامه اشاره دارد.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد با استفاده از پیام‌های Android پیام کوتاه / MMS / RCS ارسال کنید. این ویژگی برای ارسال پیام نیاز به هرگونه تأیید اضافی خواهد داشت.

در ابتدا گزارش شد که Google Messages در حال باز کردن یک API برای برنامه‌های third-party به منظور رسیدگی به پیام رسانی RCS است، اما بعدا تأیید شد که این ساخت ویژه فقط در برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ وجود دارد.

مجوز Samsung Continuity به طور خاص ساخته می‌شود زیرا سامسونگ (خارج از ایالات متحده) از Google Messages به عنوان برنامه پیام رسانی پیش فرض اولیه محصولاتش استفاده می‌کند. قبل از آن، سامسونگ از برنامه One UI مخصوص خود برای پیام کوتاه استفاده می‌کرد و در واقع از پیام رسانی RCS نیز پشتیبانی می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید