محصولات جدید ریزر با عمرباتری طولانی و تجربه کاربری راحت

محصولات جدید ریزر با عمرباتری طولانی و تجربه کاربری راحت

محصولات جدید ریزر شامل یک ماوس بی سیم به نام Razer Pro Click Mini و صفحه کلید Razer Pro Type Ultra شده که از طراحی زیبا و کیفیت بادوامی برخوردار هستند.

در ابتدا باید به ماوس بی سیم Razer Pro Click Mini پرداخت که از طریق بلوتوث حداکثر می‌تواند به سه دستگاه متصل شود. برای اتصال به دستگاه چهارم می‌توان از دانگل ۲.۴ گیگاهرتزی بهره گرفت. ماوس مورد اشاره به هفت کلید قابل برنامه ریزی مجهز بوده و به سنسوری با حساسیت 12000DPI تجهیز شد.

البته این سنسور از نوع Razer 5G Advanced optical بوده و سوئیچ‌های مکانیکی ماوس بی صدا برای ۱۵ میلیون کلیک امتیاز گرفتند و کاربران می‌توانند تا ۷۲۵ ساعت استفاده با بلوتوث یا تا ۴۶۵ ساعت در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز به صورت بی سیم کاربری داشته باشند.

محصولات جدید ریزر زیبا و با دوام

محصولات جدید ریزر با عمرباتری طولانی و تجربه کاربری راحتدر سوی دیگر باید به صفحه کلید Razer Pro Type Ultra اشاره کرد. صفحه کلیدی که از سوئیچ‌های مکانیکی زرد ریزر برخوردار هستند و به صورت خطی و بی صدا توسعه داده شدند. طبق اعلام ریزر این کلیدها تا ۸۰ میلیون کلیک دوام دارد. کلاهک هر کلید بسیار نرم بوده و در طول کاربری ناراحتی به دنبال نخواهد داشت.

افراد می‌توانند صفحه کلید Pro Type Ultra را از طریق پورت USB-C یا به صورت بی سیم مورد استفاده قرار دهند. به گفته ریزر این صفحه کلید در حالت بی سیم تا ۲۰۰ ساعت عمر باتری آن دوام دارد. کل کلیدها به نور پس زمینه LED تزئین شدند و یک تکیه گاه چرم مخملی هم برای مچ دست در نظر گرفته شد.

آخرین محصول ریزر پد ماوس Razer Pro Glide XXL بوده که ۳۷ اینچ سایز دارد و کل میز را دربرمی‌گیرد. جنس این پد بافت ریز است و ضد لغزش طراحی شده و تنها ۳ میلیمتر ضخامت دارد.

ماوس و پد Razer Pro Click Mini و Pro Glide XXL با قیمت ۷۹.۹۹ و ۲۹.۹۹ دلار از امروز برای خرید دردسترس است. صفحه کلید Razer Pro Type Ultra هم با قیمت ۱۵۹.۹۹ دلار از اواخر دسامبر عرضه می‌شود. برای کسب جزئیات بیشتر محصولات جدید ریزر به وب سایت کمپانی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید