ماسک صورت هوشمند RGB برند Razer قبل از پایان سال به بازار عرضه می‌شود

Razer's smart RGB face maskدر عرض چند ماه، ممکن است بتوانید Razer Project Hazel را خریداری کنید. ماسک صورت با فن آوری بالا با چراغ‌های RGB فعال که این شرکت در ژانویه (دی ماه) در CES رونمایی کرد. این شرکت در نمایشگاه E3 2021 فاش کرده که ارسال ماسک از اوایل سه ماهه چهارم امسال آغاز می‌شود، به این معنی که می‌توانید آن را در  اکتبر (مهر) داشته باشید. Razer فروش ماسک را به صورت دسته‌ای انجام خواهد داد، در حالیکه مقادیر محدودی برای خرید در دسترس است.

این ماسک دارای فیلترهای N95 قابل تعویض و روکش جلوی شفاف خواهد بود، اما علاوه بر تسمه‌های قابل تنظیم صورت برای تناسب، دارای لبه‌های سیلیکونی نیز خواهد بود تا بتواند در اطراف دهان و بینی شما یک مهر و موم امن ایجاد کند. این ماسک علاوه بر چراغ‌های RGB خارجی، از پوشش ضد مه و نور داخلی نیز برخوردار خواهد بود، بنابراین چهره شما حتی در تاریکی نیز قابل مشاهده است.

ریزر در نمایشگاه آنلاین CES از محصولات جدید و طرح های کانسپتش رونمایی کرد...

Project Hazel یک دستگاه مفهومی بود که سازنده لوازم جانبی در CES به نمایش گذاشت تا اینکه در ماه مارس (اسفند) اعلام کرد که قصد دارد این مفهوم را به واقعیت تبدیل کند. در حالی که واکسن‌های COVID-19 در حال حاضر موجود است و می‌توان گفت Razer کمی دیر کرده‌است، مدیر عامل شرکت مین لیانگ تان توضیح داد که این شرکت فکر می‌کند، افراد ممکن است حتی بخاطر احتیاط بیشتر بخواهند حتی با تزریق واکسن نیز ماسک بزنند. بعلاوه، ممکن است طی چند سال آینده برخی از کشورها نتوانند کل جمعیت خود را واکسینه کنند، این بدان معنی است که مسافران مجبور به استفاده از ماسک برای محافظت هستند.

متأسفانه، Razer فاش نکرد که هزینه ماسک Project Hazel چگونه است و آیا این دستگاه مجهز به سراسر جهان ارسال می‌شود یا خیر. این شرکت یک فیلتر اینستاگرام را راه اندازی کرده که به شما راهی می‌دهد تا ببینید با این ماسک چه شکلی هستید. همچنین می‌توانید در صفحه رسمی محصول ثبت نام کنید تا هنگام عرضه محصول، اعلان دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید