عینک هوشمند Razer Anzu معرفی شد

عینک هوشمند Razer Anzuکمپانی Razer همچنان دنباله‌روی نوآوری‌های خود است. این شرکت به تازگی جدیدترین عینک هوشمند خود را با عنوان عینک هوشمند Razer Anzu معرفی کرده است. این عینک دقیقا مانند نمونه‌های Bose و Amazon با بلندگوهای صوتی داخلی ارائه می‌شود.

عینک هوشمند Razer Anzuعینک‌های هوشمند Razer Anzu فراتر از یک عینک معمولی هستند، در واقع همان‌طور که از اسمشان برمی‌آید می‌توانند به عنوان عینک محافظ در برابر نور آبی مضر و یا عینک آفتابی که تا ۹۹ درصد در برابر اشعه ماورا بنفش از چشمانتان محافظت می‌کنند باشند. عینک‌های شفاف تا ۳۵ درصد می‌توانند در برابر نور آبی مقاومت کنند در حالی که عینک آفتابی همانطور که گفته شد از چشم در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می‌کنند.

عینک هوشمند Razer AnzuRazer Anzu از یک طراحی بی‌سیم واقعی بهره‌مند است و همانطور که می‌بیند دارای دو بلندگوی صوتی است که از یکدیگر مستقل هستند و نیازی به اتصال به یکدیگر ندارند. این طراحی راحتی و انعطاف‌پذیری بهتری را برای کاربران فراهم می‌کند. جالب اینجاست که شما باید برای شارژ کردن این عینک از هر دو درگاه به صورت همزمان استفاده کنید. Razer Anzu شامل پین‌های پوگو روی هر یک از درگاه‌ها خواهد بود.

عینک هوشمند Razer Anzu

کمپانی Razer همچنین با Lensabl همکاری می‌کند تا به خریداران Anzu که می‌خواهند در این فریم به جای لنز اصلی از لنزهای طبی خود استفاده کنند، ۱۵ درصد تخفیف بدهد. در هر یک از بلندگوها یک درایور ۱۶ میلی‌متری نصب شده است. هر کدام از درگاه‌ها دارای کنترل‌های حرکتی ضربه‌ای لمسی هستند که به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را تغییر دهید، به تماس‌ها پاسخ دهید یا دستیار صوتی را فعال کنید. عینک‌های Anzu دارای استاندارد IPX4 برای مقاومت در برابر پاشش آب هستند اما در برابر بارندگی مقاومت زیادی ندارند. همچنین Razer می‌گوید که تاخیر بلوتوث را به ۶۰ میلی‌ثانیه کاهش داده است.

عینک هوشمند Razer Anzu

مشخصات بیشتر از عینک‌های Razer Anzu

طبق گزارش gizmochina عینک‌های Anzu با تاخیر بلوتوث ۶۰ میلی‌ثانیه همراه هستند و در حالتی که دسته‌هایش روی هم خم شود به صورت خودکار خاموش می‌شود. در واقع این یک ویژگی برای صرفه جویی در مصرف انرژی است و هنگامی که دوباره باز شود، با آخرین دستگاهی که وصل بود جفت می‌شود. باتری در حالتی که صدا بلند هم باشد تا پنج ساعت از پخش مداوم پشتیبانی می‌کند. همچنین این عینک با یک کیف چرمی هم همراه می‌باشد که به یک قفل مغناطیسی و محفظه‌ای برای نگهداری کابل شارژ یا لنزهای اضافی مجهز شده است.

عینک هوشمند Razer Anzuعینک‌های هوشمند Anzu برچسب قیمتی ۱۹۹.۹۹ دلار دارند و در فریم‌های مستطیلی و یا گرد موجود هستند. در پایان برای خریداری این عینک می‌توان به وب‌سایت Razer یا فروشگاه‌های حضوری موسوم به RazerStore مراجعه کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید