کیبورد گیمینگ Razer BlackWidow V4 Pro با طراحی برد گسترده رونمایی شد

ریزر از کیبورد گیمینگ BlackWidow V4 Pro با دو صفحه قابل برنامه‌ریزی رونمایی کرد. Razer BlackWidow V4 Pro از طراحی برد بزرگ برخوردار است و از مدل‌های جمع‌وجور فعلی فاصله دارد. صفحه کلید اتصال بی سیم را حذف نمی‌کند اما دارای پنج کلید ماکرو، چهار کلید رسانه و سه کلید پروفایل است.

 کیبورد گیمینگ Razer BlackWidow V4 Pro

Razer BlackWidow V4 Proدر حال حاضر  صفحه کلیدهای جمع و جور بیشتر مشتری است. اندازه برخی از مدل‌ها تا ۴۰ درصد کاهش یافته‌اند، اما BlackWidow V4 Pro برخلاف این پیش رفته است. کیبورد ویژگی‌های طراحی‌های چند دهه‌ای را با نوآوری‌های مکانیکی ترکیب می‌کند. این کیبورد اجزای ممتاز  و یک شاسی کامل آلومینیومی را ارائه می‌دهد و علاوه بر این، صفحه‌کلید مکانیکی دارای استراحتگاه مچ دست مغناطیسی، نورپردازی کروما روی هر کلید و نورپردازی در اطراف صفحه و استراحتگاه مچ دست است.

کیبورد گیمینگ Razer BlackWidow V4 Pro دارای یک کابل USB-C اختصاصی و یک پورت USB ورودی است که در  کیبوردهای گیمینگ یک طراحی کاملا جدید است. این دستگاه دارای نرخ نمونه برداری ۸۰۰ هرتز است که می‌تواند پیچیده‌ترین برنامه‌های ورزشی الکترونیکی را در خود جای دهد.

کیبورد گیمینگ Razer BlackWidow V4 Pro با طراحی برد گسترده رونمایی شد - razer blackwidow v4 pro 1

BlackWidow V4 Pro با برخی از ویژگی‌های مکانیکی پیشرفته ارائه می‌شود. سوئیچ‌های سفارشی سطوح لمسی متفاوتی دارند اما فاقد اتصال گرم هستند. استبلایزر های کیبورد از قبل روغن کاری شده‌اند در حالی که بدنه کیبورد دارای فوم جاذب صدا است. حافظه کیبورد قابلیت ذخیره پنج پروفایل مختلف را دارد. کلیدهای Doubleshot از پلاستیک ABS ساخته شده‌اند، اما کلیدهای PBT به صورت جداگانه فروخته می‌شوند.

Razer BlackWidow V4 Pro با قیمت ۲۳۰ دلار ارائه می‌‌شود و از هم اکنون قابل خرید هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید