نام بازی Rainbow Six Quarantine عوض شد!

نام بازی Rainbow Six Quarantineطبق اعلام رسمی شرکت یوبیسافت (Ubisoft) نام بازی Rainbow Six Quarantine عوض شده تا با عنوان Extraction شناخته شود.

به نقل از PC Gamer، بازی Rainbow Six Quarantine حالت چهار نفره سبک Survival و به نحوی یک اسپین آف از عنوان Siege محسوب می‌شود که سال گذشته معرفی شده است. با این وجود شرکت یوبیسافت فعلا در لو دادن و اعلام اطلاعات مربوط به این بازی بسیار با احتیاط عمل کرده که نشان می‌دهد نقشه‌های بسیاری برای آن دارد؛ تا حدی که حتی اسم آن را هم عوض کرده است!

در واقع نام این بازی در سال ۲۰۱۹ با همین عنوان Quarantine به معنای قرنطینه معرفی شده بود، تا اینکه واقعا جهان وارد شرایط قرنطینه شد و این نام کمی به نظر سازندگان نامناسب بود. این روند باعث شد تا ابتدا خبر تغییر نام توسط خود یوبیسافت منتشر شود و سپس با عنوان Parasite (به معنای انگل) در رسانه‌ها خوانده شود. در حالی که Parasite هرگز رسمی نبوده و اخیرا طبق اعلام خود شرکت یوبیسافت، بالاخره نام Extraction برای آن انتخاب شده است.

اعلامیه رسمی یوبیسافت درباره نام بازی Rainbow Six Quarantine

نام بازی Rainbow Six Quarantineشما در این بازی با تهدیدی بزرگ و فضایی طرف خواهید شد که در آن قرار است تا مداوم به چالش کشیده شوید. حال در میان دشمنان بی‌گانه، شما باید بین ادامه دادن یا خارج شدن از منطقه یکی را انتخاب کنید؛ در حالی که همیشه هدف شما این خواهد بود که هیچ‌یک از هم‌تیمی‌های خود را فراموش نکنید! در این شرایط است که متوجه می‌شوید عنوان Extraction کاملا مناسب این بازی است (زیرا به معنای خارج شدن و نجات از یک منطقه است).

اعلام نام بازی Rainbow Six Quarantine در واقع با یک بازی کلمات همراه شده که دقیقا به معنی Extraction اشاره دارد، اما در این بین، می‌توان برخی اطلاعات مربوط به خود بازی را هم دریافت کرد؛ برای مثال حال می‌دانیم که در این عنوان شوتر Co-Op ظاهرا قرار است تا درست به مانند بخش زامبی جدید در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بازیکنان بتوانند که بین رفتن از منطقه یا ادامه دادن راندهای مختلف یکی را انتخاب کنند.

تنها نام بازی Rainbow Six Quarantine تغییر یافت

علاوه بر نام بازی Rainbow Six Quarantine همچنین مشخص شد که دشمنان شما در این بازی زامبی‌ها نیستند، بلکه موجودات فضایی تهدید تازه برای اوپراتورهای جدید Rainbow Six خواهند بود. به علاوه، طبق اطلاعات لو رفته قبلی اعلام شده که در این بازی چهار بازیکن وظیفه دارند تا برای تحقیق و جستجو وارد یک منطقه خاص شوند که در آنجا جزئیاتی از یک یا چند گونع فضایی وجود دارد. سپس با پاکسازی منطقه و رفتن به راند بعد، به مراتب دوام آوردن آن‌ها سخت و سخت‌تر خواهد شد تا اینکه بالاخره رضایت داده و ماموریت را به پایان برسانند.

علاوه بر اخباری در رابطه با نام بازی Rainbow Six Extraction  ظاهرا خود بازی نیز در تاریخ ۲۲ خرداد و در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهد شد. همچنین درباره اینکه آیا اوپراتورهای این بازی نیز به مانند عنوان Siege هستند یا که نه هنوز اطلاعاتی منتشر نشده اما با اضافه شدن ریک و مورتی به این عنوان، ظاهرا یوبیسافت به کراس اور با سایر کارها علاقه دارد و این کار را برای بازی جدید خود نیز انجام خواهد داد. همچنین جالب است بدانید که اسکین ریک اخیرا به فصل هفتم Fortnite نیز اضافه شده است!

مطلب قبلیریک و مورتی نیز در فصل هفتم بازی Fortnite حضور خواهند داشت
مطلب بعدینوکیا C01 Plus با اندروید 11 Go Edition بی‌صدا معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید