Honor جزئیات مربوط به بخش R&D گوشی Magic4 Pro را افشا کرد

 Honor جزئیات مربوط به بخش R&D گوشی Magic4 Pro را افشا کرد

گوشی Magic4 Pro سرانجام در سطح جهانی در دسترس قرار گرفت و به همین مناسبت این برند تصمیم گرفت اطلاعات بیشتری در مورد روند R&D آخرین پرچمدار خود اطلاعاتی ارائه کند. این کمپانی جزئیات مربوط به شهرک صنعتی تولید هوشمند جدید خود و همچنین فرآیندهایی را که در بخش تحقیق و توسعه در حال انجام است به اشتراک گذاشت.

Honor نشان داد که بیش از 200 تست قابلیت اطمینان از جمله تست‌های سقوط، تست دوام دکمه‌ها و شبیه سازی‌های آب و هوای شدید اعمال شده است.

گوشی Magic4 Pro آنر یک گزینه تمام عیار

خط تولید کارخانه جدید 75 درصد خودکار است تا خطر خطای انسانی به حداقل برسد. همه سیستم‌ها به صورت دیجیتالی کنترل می‌شوند و با دقت هشدار ۹۵ درصد، در صورت شکست فرآیندها به راحتی می‌توان فرآیندها را متوقف کرد.

این شرکت همچنین در مورد واحد پخش صدا دوگانه Honor Magic4 Pro صحبت کرد که به آن کمک کرد در تست‌های صوتی به نتایج عالی دست یابد. این دستگاه با سرامیک‌های پیزوالکتریک ساخته شده است که صدای جهت نمایش را فعال می‌کند تا تست دقیقی صورت گیرد.

آنر در مورد پیاده‌سازی «عکاسی محاسباتی ترکیبی» یادآوری کرد، Magic4 Pro از ترکیب دوربین‌های چندگانه در محدوده کامل کانونی استفاده می‌کند که از نظر طول نیز در آنر پارک آزمایش شده است.

این دستاورد Honor در بریتانیا 949 پوند هزینه دارد و ورود به بازارهای دیگر به زودی صورت خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید