جزئیات پردازنده اسنپدراگون 7 نسل 2 کوالکام به صورت آنلاین منتشر شد

جزئیات پردازنده اسنپدراگون 7 نسل 2 کوالکام به صورت آنلاین منتشر شدپردازنده اسنپدراگون 7 نسل 1 در اوایل سال جاری معرفی شد و تاکنون در چند گوشی هوشمند یافت شده است. اکنون سازنده تراشه در حال بر روی پردازنده‌ای با شماره مدل SM7475 است. جایگاه چیپست خانواده اسنپدراگون نامشخص است، با این حال انتظار می‌رود طبق اطلاعات افشاگر رولند کوانت، این چیپست، اسنپدراگون 7 نسل 2 باشد.

SM7475 همچنین می‌تواند با نام اسنپدراگون 7 پلاس نسل 2 برچسب‌گذاری شود، همانطور که در مورد اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 که نسخه بهبودیافته از اسنپدراگون 8 نسل 1 با یک هسته اصلی، سه هسته طلا و چهار نقره است، دیده‌ایم. هسته اصلی با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز کار می‌کند در حالی که گفته می‌شود طلا تقریباً با همان فرکانس به اوج خود می‌رسد. هسته نقره‌ای با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز خواهد بود. به نظر می‌رسد این دقیقاً مشابه اسنپدراگون 7 نسل 1 باشد.

هیچ جزئیات سخت افزاری در مورد اسنپدراگون 7 نسل 2 وجود ندارد. اگر چیپست جدید باشد، می‌توانیم انتظار طراحی هسته‌های جدید را داشته باشیم. این یعنی Cortex A715 برای هسته‌های Prime و Gold و A510 برای هستههای Silver در مقایسه با A710 و A510 در اسنپدراگون 7 نسل 1.

اسنپدراگون 7 نسل 2 می‌تواند با عملکرد کوچکی همراه باشد، اما کارایی را بهبود بخشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید