گوشی ردمی K50S Pro با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی در راه است

گوشی ردمی K50S Pro با دوربین 200 مگاپیکسلی از راه می رسدشایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه شیائومی و Redmi می‌توانند گوشی ردمی K50S Pro و K50S را در چین معرفی و عرضه کند. به نظر می‌رسد که ردمی K50S Pro ممکن است به عنوان اولین گوشی هوشمند این شرکت با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی معرفی شود. افشای جدیدی که دوباره منتشر شده است نشان می‌دهد که K50S Pro دارای دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

همانطور که در اسکرین شات قابل مشاهده است، اطلاعات کلیدی توسط افشاگر مطرح Digital Chat Station منتشر شده که به گوشی رده بالا آینده با چیپ اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ کوالکام اشاره دارد. در این افشا همچنین اشاره شده است که این دستگاه مجهز به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی، دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

بخش نظرات پست نشان می‌دهد که افشاگر در مورد Moto X30 Pro صحبت نمی‌کند، گوشی که به حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی تجهیز شده و اولین مدل در این بخش است. تنها برند دیگری که گفته می‌شود یک گوشی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی عرضه خواهد کرد، شیائومی است. از این رو، به نظر می‌رسد او در مورد یک گوشی پرچمدار شیائومی صحبت می‌کند.

گوشی ردمی K50S Pro با دوربین 200 مگاپیکسلی از راه می رسد

گوشی ردمی K50S Pro در کار است

گوشی‌های Xiaomi 12S ،12S Pro و 12S Ultra که اخیراً رونمایی شده، همگی به چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 مجهز هستند. از این رو، بعید است که شرکت گوشی دیگری با نام تجاری SD+8G1 شیائومی عرضه کند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که بازارهای جهانی به جای سری Xiaomi 12S، سری Xiaomi 12T را با تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 دریافت خواهند کرد. گوشی‌های 12T و 12T Pro احتمالاً به عنوان Redmi K50S و ردمی K50S Pro در چین معرفی خواهند شد.

گوشی ردمی K50S Pro با دوربین 200 مگاپیکسلی از راه می رسداطلاعات فاش شده هفته گذشته نشان داد که شیائومی ۱۲ تی پرو دارای دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود. این امر نشان داده که ردمی کی 50 اس پرو که به چین خواهد رسید، ویژگی‌های برجسته دارد. از این رو باید انتظار ویژگی‌های بزرگی داشته باشد.

ردمی K50S Pro قبلاً گواهی 3C را دریافت کرده است. از این رو، احتمال دارد که ردمی K50S و K50S Pro در ماه آگوست در چین به طور رسمی معرفی شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید