نسخه موبایلی بازی PUBG از سیستم جدید ضد تقلب رونمایی کرد

بررسی بازی PUBG Mobile

پابجی موبایل(PUBG Mobile) سیستم ضد تقلب جدید Fog of War را معرفی کرد که برای اولین بار در این صنعت بود. در این خبر جزئیات سیستم جدید ضد تقلب را مشاهده می‌کنید!

معرفی بازی هیجان انگیز PUBG Mobile

بررسی بازی PUBG Mobile

PUBG Mobile به طور رسمی آخرین اقدام امنیتی سیستم ضد تقلب Fog of War را معرفی کرده که برای مبارزه موثر با استفاده از X-Ray معروف به تقلب در دیوار ساخته شده است.

در واقع PUBG Mobile، اولین بازی موبایلی که از این فناوری پیشرفته ضد تقلب استفاده می‌کند، برای کاهش تقلب در مسابقات بتل رویال با این سیستم شروع به کار کرده است که کاهش بیش از ۵۰ درصدی را در مرحله آزمایشی برای کاربران فراهم می‌کند.

همانطور که برنامه ضد تقلب به تدریج وارد عمل می‌شود، به بهینه‌سازی سیستم برای پایان دادن به استفاده از تقلب ادامه می‌دهد. Fog of War، اولین در نوع خود در بازی‌های موبایل، یک سیستم پیشرفته ضد تقلب است که اطلاعات بازی را که بازیکن دریافت می‌کند، محدود کرده و مانع از توانایی آنها برای دیدن بازیکنان خارج از دید یا پشت دیوارها، اشیا می‌شود.

بررسی بازی PUBG Mobile

در اولین برنامه، استفاده از تقلب در این بازی ۶٢ درصد کاهش یافت. سیستم Fog of War ابتدا تمام ساختمان‌ها و زمین‌های موجود در نقشه‌های عظیم PUBG Mobile را اسکن می‌کند.

از طریق محاسبات داخلی، سیستم به طور هوشمند مشخص می‌کند که بازیکن چه چیزی را ببیند و در نهایت فقط اطلاعات مشخص شده را از سرور برای پخش کننده ارسال می‌کند. همچنین اطلاعات نامرئی ارسال نخواهد شد، که مانع از استفاده بازیکنان از تقلب در دیوار خواهد شد.

Fog of War قبلاً با ظرفیت محدود روی نقشه‌های خاصی برای آزمایش و بهبود سیستم موجود بود. در طول استفاده محدود، تعداد گزارش‌های تقلب تصویر با اشعه ایکس در مسابقاتی که سیستم ضد تقلب Fog of War فعال شده بود، بیش از ۵٠ درصد کاهش یافت و نرخ گزارش تا ۶٢ درصد در مناطق کلیدی کاهش یافت.

بررسی بازی PUBG Mobile

PUBG Mobile اولین بازی موبایلی در جهان بود که چنین اقدام امنیتی را روی نقشه‌های بزرگ و باز پیاده‌سازی کرد و این سیستم امنیتی بیش از پیش جامع‌تر خواهد شد.

از این مرحله به بعد، سیستم ضد تقلب Fog of War به تدریج در حالت‌های بازی PUBG MOBILE عرضه می‌شود و جمع‌آوری داده‌ها برای بهبود فناوری ادامه می‌یابد تا زمانی که همه بتوانند از رقابت منصفانه و متعادل لذت ببرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید