اکنون PUBG Mobile به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک تسلا مدل Y خودران بسازند

PUBG MobilePUBG Mobile بسیار موفق بوده است، به همین دلیل به روزرسانی توسعه دهندگان که همکاری‌های جالبی با مارک‌های بزرگ و همچنین ویژگی‌های مهم گیم پلی و جوایز جدید را به همراه دارد، به شدت مورد حمایت قرار گرفته است.

جدیدترین به روزرسانی PUBG Mobile همکاری جدیدی را با تسلا معرفی می‎‌کند که به بازیکنان در هر دو دستگاه Android و iOS اجازه می‌دهد، وسایل نقلیه خودران خود را بسازند. بروزرسانی ۱.۵، Gigafactory را در Erangel اضافه می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند Tesla Model Y را با فعال کردن همه سوئیچ‌ها بسازند.

وسیله نقلیه خودران تولید شده در Tesla Gigafactory دارای حالت خلبان خودکار است که می‌تواند در بزرگراه‌های نقشه فعال شود و بازیکنان را به طور خودکار به محل بازارهای از پیش تعیین شده در امتداد بزرگراه برساند.

The Tesla Model Y and Cybertruck sneak into PUBG Mobile – Vikendi

همین به روزرسانی PUBG Mobile، وسایل نقلیه حمل و نقل خودران تسلا Semi را معرفی می‌کند که توسط تسلا ساخته شده و به طور تصادفی در طول جاده در دنیای بازی به طور تصادفی قرار دارند. آنها به طور خودکار در مسیرهای خاص رانندگی می‌کنند و بازیکنان می‌توانند در صورت صدمه کافی به این Semi ، آن را رها کنند.

این تغییرات جدید بخشی از تحول فناوری Erangel است و در به روزرسانی ۱.۵ بهمراه یک سری دیگر از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید که می‌توانید در وب سایت رسمی بازی بخوانید، موجود است. اگرچه ممکن است محبوب ترین مورد نباشد، PUBG Mobile قطعا در میان ۱۰ بازی برتر Battle Royale برای Android و iOS قرار دارد.

مطلب قبلیتوییتر به زودی در iOS می‌تواند از Sign in with Apple را پشتیبانی کند
مطلب بعدیقیمت Galaxy Fold3 و Z Flip3 در بازار کره به بیرون درز کرد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید