یک نسخه جدید از بازی PUBG برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد

امروز یک خبر از بازی جذاب PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد که با توجه به آن قرار است در سال جاری یک نسخه جدید از این بازی با نام PUBG: New State منتشر شود. لازم به ذکر است که نسخه جدید بازی PUBG برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد، همچنین تایید شده است که نقشه جدیدی برای این عنوان در نظر گرفته شده و این بازی با گرافیکی واقع گرایانه عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که بازی PUBG: New State برای گوشی‌های هوشمند بهینه شود و عملکرد روان‌تری از خود نشان دهد.

تریلر مشاهده شده، اطلاعات بسیاری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، به نظر می‌رسد که این تریلر مربوط به بخش بتل رویال (Battle Royale) بوده و همچنین می‌توانید گرافیک فوق‌العاده این بازی را مشاهده کرده و با نسخه قبلی خود مقایسه کنید.

بازی PUBG

متاسفانه اطلاعات بیشتری از این عنوان در دسترس نیست، در ادامه به بررسی شایعه‌های مربوط به این بازی می‌پردازیم. این موضوع را می‌دانیم که اتفاق‌های این بازی در آینده رخ خواهند داد، با توجه برخی از شایعه‌ها زمان داستان این بازی در سال ۲۰۵۱ اتفاق خواهد افتاد. ظاهرا این بازی فعلا در مرحله ساخت بوده و گفته می‌شود که این بازی از فناوری جدیدی به نام Global Illumination استفاده خواهد کرد، استفاده از این فناوری باعث می‌شود تا گوشی هوشمند تحت فشار قرار بگیرد و به نوعی این فناوری محدودیت گوشی شما را جابه‌جا خواهد کرد، این موضوع می‌تواند باعث افزایش گرافیک بازی شود.

مهم‌ترین خبر درباره بازی PUBG: New State، وجود یک نقشه جدید است. البته همان‌طور که در بالا اشاره کردیم این نقشه جدید تنها قسمت کوچکی از پیشرفت‌های این عنوان نسبت به بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds بوده و انتظار می‌رود که با نزدیک شدن به تاریخ انتشار این عنوان، اطلاعات بیشتری در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. برخی از منابع بر این باورند که وجود محدودیت در کشور هند باعث عرضه نسخه جدیدی از بازی PUBG شده، اما ما این موضوع را می‌دانیم که نسخه جهانی این بازی در کشورهای هند، چین و ویتنام عرضه نخواهد شد و این موضوع علت ساخت نسخه دوم این بازی نیست.

شما می‌توانید این بازی را در Play Store مشاهده کنید و با استفاده از گزینه Add To Wishlist از اطلاعات جدید و زمان عرضه این عنوان با خبر شوید.

اگر به جز بازی‌های موبایلی از بازی با کنسول هم لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم لیست تمام بازی‌های نسل نهمی امسال را نیز ببینید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید