سونی ارتقا رایگان PS5 را برای همه دارندگان Horizon: Forbidden West ارائه می‌دهد

Horizon: Forbidden West.

روز پنجشنبه، سونی یک سیستم پیچیده و نامطلوب را برای دارندگان پلی استیشن 4 و بازی Horizon: Forbidden West برای ارتقاء به نسخه پلی استیشن 5 این بازی اعلام کرد. اگر نسخه دیجیتال ۸۰ دلاری یا نسخه‌های کلکسیونی گران‌تر را بخرید، سونی این اجازه را می‌دهد تا این کار را به رایگان انجام دهید. اگر نسخه PS4 پایه ۶۰ دلاری را خریداری کرده باشید، نمی‌توانید آن را ارتقا دهید.

جیم رایان، رئیس و مدیرعامل Sony Interactive Entertainment در به روزرسانی پست امروز بلاگ PlayStation بلافاصله این موضوع را عنوان کرد و نوید یک مسیر ارتقاء رایگان برای همه را داد. وی همچنین خاطرنشان کرد: انحصاری‌های نسل اول پلی استیشن، از جمله God of War: Ragnarok و Gran Turismo 7 ، گزینه‌های ارتقاء دیجیتالی ۱۰ دلاری را ارائه می‌دهند. او نوشت:

((پنجشنبه قرار بود جشن Horizon: West Forbidden و تیم شگفت انگیز گریلا برای عرضه آن در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ باشد. با این حال، کاملا واضح است که پیشنهاداتی که ما در شروع پیش سفارش خود تأیید کردیم،  اعتراضاتی در پی داشت.

سال گذشته ما متعهد شدیم که ارتقاء رایگان عناوین راه اندازی نسل دوم خود را که شامل Horizon: Forbidden West می‌شود، ارائه دهیم. در حالی که تأثیر عمیق این بیماری همه گیری، برنامه‌های ما به کلی بهم ریخت، به پیشنهاد خود پایبند خواهیم بود: بازیکنانی که بازی Horizon: Forbidden West را در پلی استیشن 4 خریداری کردند، می‌توانند این بازی را به صورت رایگان به نسخه پلی استیشن 5 ارتقاء دهند.

من همچنین امروز می‌خواهم تأیید کنم که عناوین منحصر به فرد پلی استیشن برای نسل جدید (که اخیرا در PS4 و PS5 منتشر می‌شوند) چه دیجیتالی و چه فیزیکی، به عنوان گزینه ارتقاء دیجیتالی ۱۰ دلاری از PS4 به PS5 ارائه می‌شود. این موضوع در مورد God of War و Gran Turismo 7 بعدی و هر عنوان PS4 و PS5 منحصر به فرد دیگری که توسط Sony Interactive Entertainment منتشر شده، اعمال خواهد شد.))

 Horizon: Forbidden Westبه نظر می‌رسد که سونی در ابتدا برنامه‌ای برای ارتقاء رایگان نسل دوم برای عناوین معرفی شده، داشته است که احتمالا به عنوان بازی‌های منتشر شده در اولین سال انتشار کنسول تعریف شده است. ظاهرا با تاخیر پخش بازی‌ها به دلیل بیماری همه‌گیری سونی فکر می‌کرد که این قرارداد پس از تأخیر تا سال ۲۰۲۲ دیگر برای Horizon: Forbidden West حساب نمی‌شود.

Horizon Forbidden West Gameplay To Be Revealed At Surprise State Of Play -  Geeky Craze

به طور قابل پیش بینی این امر باعث ناراحتی بسیاری از دارندگان پلی استیشن شد. مایکروسافت از طریق سیستم تحویل هوشمند خود پشتیبانی چند نسل ساده‌ای را ارائه کرده است و سونی در برنامه‌های اولیه خود برای Horizon: Forbidden West نسبتاً حریص به نظر می‌رسید.

با این حال، بسیاری از گیمرها به سرعت چنین اشتباهاتی را می‌بخشند. در اوایل سال جاری، مایکروسافت قصد داشت قیمت Xbox Live Gold را افزایش دهد. پس از اعتراض مشابه، مایکروسافت مسیر را عوض کرد و یک اشتباه را به یک پیروزی روابط عمومی تبدیل کرد. سونی می‌تواند همین کار را در اینجا انجام دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید