تنها بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکس – اس نیز به پلی استیشن 5 خواهد آمد

بازی انحصاری کنسول ایکس باکس سری ایکسطبق آخرین گزارش‌ها از لیست رتبه‌بندی بازی‌های ویدیویی، تنها بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکس که در حال حاضر عرضه شده نیز قرار است تا برای پلی استیشن 5 طراحی و عرضه شود. لازم به ذکر است که انحصاری بودن این بازی، قرار بود تا سود بزرگی را به مایکروسافت و به صورت جزئی‌تر ایکس باکس برساند و این خبر مانع آن می‌شود!

به نقل از Tech Radar، در حال حاضر تنها یک بازی انحصاری برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه شده که آن هم عنوان سبک وحشتناک روانشناختی The Medium است. این بازی حدود چهار ماه پیش و در اوایل سال میلادی ۲۰۲۱ تنها در نسخه‌های دیجیتالی عرضه شده بود، اما حال وقت آن رسیده تا با شروع واکسیناسیون و باز شدن دوباره برخی از مراکز خرید، نسخه فیزیکی (دیسک) آن نیز عرضه شود؛ در حالی که بین لیست کنسول‌های مقصد این عنوان برای انتشار نسخه فیزیکی، نام پلی استیشن 5 هم دیده می‌شود!

بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکس برای پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و بلعکس!

بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکسنه‌تنها عنوان The Medium برای کنسول پلی استیشن 5 در لیست رتبه‌بندی درجه سنی ESRB تایید شده، بلکه امروز بازی Oddworld: Soulstorm نیز که در انحصار پلی استیشن 5 بود برای کنسول‌های ایکس باکس در دسترس قرار گرفته است!

حال عرضه عنوان Oddworld: Soulstorm و یا هر بازی دیگری برای کنسول‌های مختلف شاید چندان هم بزرگ نبوده و دیده نشود، اما بازی The Medium هم‌اکنون تنها بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکس است! این یعنی بزرگ‌ترین بازی حاضر این کنسول که دلیل خریداری شدن کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس است، برای کنسول رقیب عرضه شده و به کلی خط انحصاری‌های مایکروسافت را می‌شکند. همچنین لازم به ذکر است که سال گذشته درباره این عنوان و انحصاری بودن آن چنان اظهاراتی بیان شد که هرگز هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی شاهد عرضه شدن آن برای یک پلتفرم دیگر باشیم.

به نحوی قرار بود تا بازی انحصاری The Medium قدرت اجرایی کنسول ایکس باکس سری ایکس را به تصویر بکشد تا کاربران بدانند که پردازنده این دستگاه قادر به اجرای چه چیزهایی خواهد بود. همچنین اگر قرار باشد تا این بازی برای کنسول پلی استیشن 5 نیز عرضه شود، ممکن است تا ویژگی هپتیک فیدبک و برخی تنظیمات مخصوص آن یکبار دیگر مایکروسافت را به زانو درآورد!

با این وجود، در نظر داشته باشید که این عنوان تنها بازی بازی انحصاری ایکس باکس سری ایکس و اس نیست و بازی‌های بزرگ دیگری مانند Halo Infinite و عنوان جدید Forza قرار است تا گرافیک و قدرت اجرایی سری ایکس را به حد خود برسانند. اما نکته اینجاست که تا زمان عرضه این عناوین زمان بسیاری باقی مانده، و تا آن موقع سونی بخش اعظمی از کاربران را با قابلیت‌های ویژه کنسول نسل نهمی خود جذب خواهد کرد.

مطلب قبلیرنگ‌های آیفون 13: هر آنچه در مورد آن می‌دانیم
مطلب بعدیWatchOS 8 با قابلیت‌های جدید رونمایی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید