اپ واتساپ با ویژگی‌های حریم خصوصی بیشتر

ارائه ویژگی‌های حریم خصوصی بیشتر برای اپ واتساپ

 اپ واتساپ روز چهارشنبه اعلام کرد که ویژگی‌های حریم خصوصی جدیدی را ارائه می‌کند که به کاربران کنترل بیشتری بر انواع اطلاعاتی که دیگران می‌توانند مشاهده کند، ارائه خواهد کرد. به گفته Engadget، با بروزرسانی جدید، کاربران می‌توانند افرادی را که می‌توانند عکس پروفایل، آخرین وضعیت مشاهده شده و موارد دیگر را شاهد باشند، محدود کنند.

این تغییر شامل یک گزینه جدید است که به کاربران اجازه می‌دهد تا افراد خاصی را در مخاطبین شما از دیدن عکس نمایه، درباره و آخرین وضعیت مشاهده شده شما محروم کنند، همانطور که توسط Engadget گزارش شده است. به نظر می‌رسد این یک ویژگی ساده برای افراد است تا از مشاغل، حساب‌های بانکی یا افراد ترسناک در واتس‌اپ پنهان شوند.

قبلاً اپ واتساپ فقط سه گزینه داشت: تمامی، مخاطبین من و هیچکس. Engadget همچنین می‌گوید که اگر کاربران تصمیم بگیرند آخرین وضعیت مشاهده شده خود را از دیگران پنهان کنند، شما نیز نمی‌توانید وضعیت آنها را ببینید.

اپ واتساپ با قابلیت‌های بیشتر

ارائه ویژگی‌های حریم خصوصی بیشتر برای اپ واتساپ

قبل از ارائه رسمی، تنظیمات حریم خصوصی جدید برای کاربران منتخب به عنوان بخشی از نسخه بتا محدود در دسترس بود. پلتفرم پیام‌رسان متا همچنین بروزرسانی‌های جدیدی را برای تماس‌های گروهی خود اعلام کرد. در توییتی از مدیرعامل واتس‌اپ در Meta Will Cathcart، شرکت‌کنندگان در تماس‌های گروهی بزرگ اکنون می‌توانند به افراد خاصی بی‌صدا یا پیام ارسال کنند.

با توجه به Techcrunch، این یک هفته با ویژگی‌های سنگین برای WhatsApp در مورد حفظ حریم خصوصی و راحتی بود. این شرکت همچنین در اوایل این هفته اعلام کرد که این قابلیت را برای کاربران اضافه می‌کند تا تاریخچه گفتگو، عکس‌ها، ویدیوها و پیام‌های صوتی خود را از اندروید به آیفون از طریق اپلیکیشن Move to iOS منتقل کنند.

کاربران می‌توانند به زودی این ویژگی‌ها را در حساب‌های واتس‌اپ خود فعال کنند، زیرا ممکن است به صورت تدریجی عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید