انتشار تصاویر نمونه اولیه تلفن Pixel 7 Pro گوگل

انتشار تصاویر نمونه اولیه تلفن Pixel 7 Pro گوگل

به تازگی تصاویر زنده از نمونه اولیه تلفن Pixel 7 Pro فاش شده که طراحی آشکار شده را تایید می‌کند. اگر اخیراً اخبار پیکسل را دنبال کرده‌اید، احتمالاً می‌دانید که تعدادی از واحدهای نمونه اولیه برای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در حال حاضر موجود هستند. گوگل عموماً کار درستی می‌کند که نمونه‌های اولیه را بدون ارائه دهنده اطلاعات دردسترس قرار می‌دهد.

بدون ترتیب خاصی، اجازه دهید با چیپست جدید Tensor 2 شروع کنیم. افشای جدید مجدداً تأیید می‌کند که تراشه سفارشی Pixel 7 GS201 همچنان از طراحی هسته 4+2+2 استفاده می‌کند و همچنین به استفاده از هسته‌های Cortex-A55 ادامه می‌دهد، همانطور که توسط یک راه حل خاص مشاهده شده در فضای وب مشهود است. تا آنجا که ما قبلاً از سایر اطلاعات فاش شده می‌دانیم، دو هسته “بزرگ” Cortex-X1 نیز از Tensor اصلی منتقل می‌شوند. طراحی اصلی از هسته‌های قدیمی A76 به جای جدیدترین Cortex-A78 استفاده شد که ممکن است در نهایت تنها جایگزین بالقوه باشد. با این اوصاف، ما هنوز نمی‌دانیم که گوگل برای پردازنده گرافیکی و سایر سخت افزارها چه برنامه ریزی کرده است.

تلفن Pixel 7 Pro گوگل یک قدم رو به جلو

انتشار تصاویر نمونه اولیه تلفن Pixel 7 Pro گوگل

صحبت از سخت افزارهای دیگر شد، این اولین بار نیست که اطلاعاتی درباره پنل صفحه نمایش جدید تلفن Pixel 7 Pro منتشر می‌شود. افشا جدید مجدداً تأیید می‌کند که حداقل واحد نمونه اولیه خاصی که مورد بررسی قرار می‌گیرد دارای یک پنل جدید S6E3HC4 ساخت سامسونگ است و جایگزین S6E3HC3 قدیمی در Pixel 6 Pro می‌شود. این تعویض پنل احتمالاً دلیل افزایش حداکثر روشنایی است که توسط نرم افزار نیز گزارش شده است و به 1000 نیت و 100٪ APL، از 800 نیت فعلی می‌رسد. انتظار داریم رزولوشن نمایشگر همان 3120 در 1440 پیکسل باقی بماند، اما اکنون با اضافه شدن حالت اصلی 1080p به طور بالقوه مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

یافته‌های دیگر از آخرین دور جستجوی نمونه اولیه شامل تراشه‌های جدید Cirrus Logic CS40L26 برای لمس است که ظاهراً یک نسل جدیدتر از آنچه در Pixel 6 Pro یافت می‌شود، به حساب خواهد آمد. از این رو، احتمالاً می‌توانیم انتظار بازخورد لمسی بهتری از Pixel 7 Pro داشته باشیم.

در نهایت، تراشه STMicroelectronics ST54K NFC اکنون با یک ST21NFC ساده‌تر جایگزین شده است، که دیگر شامل عملکرد UWB در خود تراشه نیست. این بدان معنا نیست که UWB از Pixel 7 Pro حذف شده است. این فقط توسط یک تراشه جداگانه مدیریت خواهد شد و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید