Project U یک تیرانداز جدید از شرکت یوبی‌سافت!

Project U یک تیرانداز جدید از شرکت یوبی سافت!بازی Ubisoft’s Project Q، عنوانی در عرصه نبرد تیمی است که چند ماه پیش به طور رسمی معرفی شد. به نظر می‌رسد که ناشر عنوان دیگری بر اساس نامه در دست ساخت دارد: یک تیراندازی مشترک به نام Project U! این عنوان به “مفهوم جدید تیراندازی مبتنی بر جلسه، که در آن بسیاری از بازیکنان متحد می‌شوند تا در برابر یک تهدید بزرگ غلبه کنند” اشاره دارد. 

Project U

Project U یک تیرانداز جدید از شرکت یوبی سافت!

همانطور که توسط تام هندرسون در Insider-Gaming مشاهده شد، یک صفحه رسمی در حال حاضر ایجاد شده است که عنوان را به عنوان یک مفهوم جدید جلسه توصیف می‌کند. تیراندازی مبتنی بر همکاری، جایی که بسیاری از بازیکنان با هم متحد می‌شوند تا در برابر یک تهدید بزرگ غلبه کنند!

منابع هندرسون خاطرنشان کردند که تست‌های بازی بسته از قبل برای این عنوان آغاز شده است. اطلاعات بسیار کمی وجود دارد، اما سیستم مورد نیاز برای آزمایش در دسترس است.

Project U یک تیرانداز جدید از شرکت یوبی سافت!

برای بازی با سرعت ۶٠ فریم در ثانیه، به پردازنده Intel Core i7-6700K یا AMD Ryzen 5 2600، GeForce RTX 2060 یا Radeon RX Vega 64 و ١۶ گیگابایت رم دو کاناله نیاز است. جالب اینجاست که پلی تست در حال حاضر محدود به اروپا است.

مشخص نیست که Project U یک عنوان رایگان مانند XDefiant یا The Division Heartland خواهد بود یا خیر. منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید. به گفته هندرسون، در این بین، پروژه Q هنوز در حال توسعه است و آزمایش‌های پخش فعال در حال انجام است. هیچ به‌روزرسانی دیگری وجود ندارد، اما هنوز به سرنوشت Ghost Recon Frontline (هنوز) دچار نشده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید