تلگرام پریمیوم در نهایت توسط پاول دوروف تایید شد

تلگرام پریمیوم در نهایت توسط پاول دوروف تایید شد

بنیانگذار تلگرام پاول دوروف به تازگی تأیید کرد که یک نسخه پولی یا همان تلگرام پریمیوم از این پیام رسان اواخر ماه ژوئن معرفی خواهد شد که فراتر از تجربه رایگان فعلی خواهد بود، بنابراین یک پیشنهاد ویژه بدون هیچ گونه تغییر منفی در ویژگی‌های مدل رایگان به وجود خواهد آمد.

نسخه پریمیوم تجربه تحقیرآمیزی برای کاربران نسخه رایگان نخواهد بود و حتی شرکت توسعه دهنده قصد دارد ویژگی‌هایی برای نسخه رایگان هم ارائه دهد.

دوروف می‌گوید این اقدام برای پاسخگویی به تقاضای کاربران برای فضای ذخیره‌سازی/پهنای باند اضافی است، بدون اینکه کاربران نسخه رایگان هیچ قابلیتی را از دست بدهند.

او می‌نویسد: «بعد از اینکه کمی فکر کردیم، متوجه شدیم که تنها راه برای اینکه بتوانیم به طرفداران سخت‌گیرمان اجازه دهیم در عین رایگان نگه داشتن ویژگی‌های فعلی‌مان اطلاعات بیشتری داشته باشند، این است که محدودیت‌های افزایش‌یافته را به گزینه‌ای پولی تبدیل کنیم.”

تلگرام پریمیوم یک نسخه خاص از پیام رسان روسی

تلگرام پریمیوم در نهایت توسط پاول دوروف تایید شد

جزئیات دقیقی از آنچه کاربران Premium دریافت خواهند کرد، توسط دوروف ارائه نشد. اما پیشتر شایعه گشته که ماهانه هزینه 5 دلاری داشته و از ویژگی‌های نسخه پریمیوم باید به توانایی سرعت دانلود بیشتر، استیکرهای اضافی، قابلیت پاسخ با استیکرهای متنوع، سرعت آپلود فایل بیشتر با فضایی گسترده‌تر و برخی دیگر اشاره کرد.

دوروف معتقد بوده که تلگرام پریمیوم برای کاربران مشتاق طراحی شده که می‌خواهند خدمات ویژه دریافت کنند، بدون اینکه هیچ تبلیغی را شاهد باشند. اطلاعات بیشتر در دست نیست و 9 سال قبل بود که شاهد آغاز فعالیت این پیام رسان با تعداد کاربر 500 میلیونی فعلی هستیم.

پیش بینی شده در اواخر این ماه با معرفی ویژگی‌های تلگرام پریمیوم، جزئیات تکمیلی ارائه شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید