6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارکتیک‌تاک به عنوان یک برنامه سرگرم‌کننده و جالب به شما امکان ایجاد و اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوتاه را می‌دهد. در واقع، این برنامه شناخته‌شده این فرصت را به شما می‌دهد تا از طریق اینترنت (فضای مجازی) محبوبیت زیادی به‌دست آورید.
در همین حال، برخی از طرفداران تیک‌تاک دوست دارند ویدیوها را دانلود کنند و مواردی را ترجیح می‌دهند که واترمارک ندارند. اگر مستقیماً از برنامه تیک‌تاک دانلود کنید این کار سخت است اما ما برخی از بهترین ابزارها را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانند ویدئوهای TikTok را بدون واترمارک دانلود کنند.

لیست ابزار‌های کاربردی برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک + نحوه استفاده

 • Video Downloader for TikTok
 • VidMate
 • SSSTikTok
 • SnapTik.App
 • YooDownload
 • Apowersoft Watermark Remover

༺༻

ابزار Video Downloader for TikTok

ابزار Video Downloader for TikTok یک برنامه ویژه که به شما علاوه بر دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک، این امکان می‌دهد چندین ویدیو را به صورت همزمان دانلود کنید و با استفاده از آن، می توانید ویدیوهای ذخیره‌شده تیک‌تاک را در هر زمان تماشا کنید. برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک با استفاده از این برنامه قابل اعتماد، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

 • برنامه را از فروشگاه Google Play خود نصب کرده و آن را باز کنید.
 • پس از نصب، به حساب تیک‌تاک خود بروید و پیوند ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید، با کلیک روی دکمه «Copy link» دریافت کنید.
 • پس از آن، برنامه دانلود از تیک‌تاک به طور خودکار پیوند URL را که کپی کرده‌اید، در کادر مخصوص جای می‌دهد و یا می‌توانید به صورت دستی پیوند را در برنامه جایگذاری کنید.
 • روی دکمه «Download» از رابط ضربه بزنید و به منوی «Downloads» بروید تا بررسی کنید که آیا انجام شده است یا خیر.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - video downloader for tik tok.jpg

༺༻

ابزار VidMate

نرم افزار VidMate یکی دیگر از ابزارهای قدرتمندی است که می‌توانید برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک در دستگاه‌های اندرویدی استفاده کنید، البته شما باید فایل این برنامه را مستقیماً از سایت آن دانلود کنید. این برنامه از بسیاری از سایت‌های رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند، دانلودهای متوقف‌شده را از سر می‌گیرد، می‌توانید فایل‌ها را به صورت دسته‌ای با کیفیت فول اچ‌دی دانلود کنید و برنامه‌های زنده را تماشا کنید.

علاوه بر این‌ها، این برنامه سریع‌ترین سرعت دانلود را ارائه می‌دهد و دارای یک رابط کاربر پسند است. در ادامه مراحلی وجود دارد که شما را برای استفاده از این برنامه راهنمایی می‌کند:

 • فایل APK VidMate را دانلود کنید و دستورالعمل‌ها را برای نصب آن بر روی دستگاه اندرویدی خود دنبال کنید. سپس به برنامه تیک‌تاک برگردید و پیوند URL ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید کپی کنید.
 • سپس پیوند URL ویدیو را در قسمت جایگذاری قرار دهید. روی دکمه «Download» ضربه بزنید، سپس یک پنجره جدید برای انتخاب ویدیو با واترمارک یا بدون واترمارک ظاهر می‌شود و سپس دوباره روی گزینه «Download» کلیک کنید.
 • در نهایت، دانلود به طور خودکار شروع می‌شود و می‌توانید به طور مستقیم روند دانلود را بررسی کنید.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - vidmate 1.jpg

༺༻

ابزار SSSTikTok

اگر ابزار آنلاینی می‌خواهید که به شما کمک کند بدون دردسر ویدیوهای تیک‌تاک را بدون واترمارک ذخیره کنید، sssTikTok پیشنهاد عالی برای شما است. این یکی از کاربر پسندترین و پرکاربردترین ابزارها برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک است.

به طور خاص، دارای یک کادر جایگذاری و گزینه دانلود است که فرآیند را بسیار ساده و آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، هم روی رایانه‌های شخصی و هم در تلفن‌های هوشمند کار می‌کند. در اینجا نحوه دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک با استفاده از این ابزار مفید آورده شده است:

 • به حساب تیک‌تاک خود بروید و با ضربه زدن روی گزینه «Copy link» در رابط، ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید انتخاب کنید.
 • به نرم افزار بروید و پیوند را در کادر جایگذاری قرار دهید.
 • در نهایت، روی گزینه «Download» کلیک کنید تا ویدیوی تیک‌تاک شما پردازش شود.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - sss tiktok.jpg

༺༻

ابزار SnapTik.App

نرم افزار SnapTik.App یکی دیگر از ابزارهای آنلاین عالی است که می‌توانید از آن برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک استفاده کنید. ویدیوهای تیک‌تاک را در هر دستگاهی که می‌خواهید مانند تلفن همراه، رایانه شخصی یا تبلت دانلود کنید، می‌توانید استفاده کنید، البته از دستگاهی که بتوان در آن مرورگر نصب کرد.

برای استفاده از آن نیازی به دانلود یا نصب نرم افزار نیست. برای یادگیری نحوه دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک به مراحل زیر مراجعه کنید:

 • به مرورگر خود بروید و به صفحه وب رسمی آن بروید.
  برنامه تیک‌تاک خود را در دستگاه خود باز کنید و پیوند URL ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید کپی کنید.
 • به ابزار بازگردید و لینک دانلود خود را در قسمت جایگذاری قرار دهید، سپس روی گزینه «Download» کلیک کنید.
 • منتظر بمانید تا این ابزار ویدیوی تیک‌تاک شما را پردازش کند.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - download tik tok videos com.jpg༺༻

ابزار YooDownload

ابزار YooDownload، یک راه‌حل مبتنی بر وب است که به شما امکان می‌دهد ویدیوهای تیک‌تاک را با سهولت بارگیری کنید. نیازی به گفتن نیست که این یک ابزار شخص ثالث است که به شما در دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک کمک می‌کند و علاوه بر این، این ابزار آنلاین یک رابط کاربری ساده و قابل فهم را فراهم می‌کند. برای اینکه نحوه استفاده از آن را بیاموزید، به مراحل ذکرشده در زیر مراجعه کنید:

 • به مرورگر وب مورد علاقه خود بروید و YooDownload را جستجو کنید.
 • سپس، از دستگاه خود به حساب تیک‌تاک خود برگردید و پیوند URL ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید، دریافت کنید.
 • پس از کپی کردن، به YooDownload برگردید و پیوند را در قسمت جایگذاری قرار دهید. برای پردازش روی گزینه «Download» کلیک کنید.
 • یک صفحه جدید ظاهر می‌شود و روی گزینه «Download» کلیک کنید. سپس ویدیوی شما از یک زبانه جدید پخش می‌شود و روی گزینه منو کلیک کنید تا گزینه «Download» را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا ویدیوی شما دانلود شود.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - download online.jpg༺༻

ابزار Apowersoft Watermark Remover

برخی از ابزارهای توصیه‌شده در بالا از کاربران می‌خواهند قبل از دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک، یک حساب پریمیوم خریداری کنند و در غیر این صورت، لوگوی TikTok همراه با ویدیو خواهد بود. توصیه می‌شود برای از بین بردن واترمارک از Apowersoft Watermark Remover استفاده کنید، این دارای یک رابط بصری و ابزارهای همه‌کاره‌ای است که می‌توان از آن‌ها برای حذف واترمارک تیک‌تاک استفاده کرد.

 • برنامه را دانلود و در رایانه خود نصب کنید.
  آن را باز کنید و «Remove watermark from video» را از رابط اصلی انتخاب کنید.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - remove watermark from video 1.jpg

 • ویدیو دانلود شده‌ای را که می‌خواهید ویرایش کنید، با کلیک کردن روی نماد علامت مثبت از رابط وارد کنید.
 • پس از آن، روی دکمه “Selection Tool” کلیک کنید تا قسمت‌های واترمارک در ویدئو برجسته شود.
 • برای پردازش روی دکمه “Convert” کلیک کنید.

6 ابزار قدرتمند برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک - selection tool and convert button 3.jpg

༺༻

جمع‌بندی:

این مقاله راهنمای کاملی برای دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک است. با پاک‌کننده واترمارک Apowerosft، به راحتی می‌توان ویدیوهای تیک‌تاک را بدون واترمارک ذخیره کرد و به محض دانلود ویدیو، می‌توانید از آن برای حذف لوگو استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید