هرزنامه‌های سیاسی سبب می‌شوند که صندوق ورودی جیمیل شما مسدود شود

هرزنامه‌های سیاسی سبب می‌شوند که صندوق ورودی جیمیل شما مسدود شود
هرزنامه‌های سیاسی سبب می‌شوند که صندوق ورودی جیمیل شما مسدود شود

هرزنامه‌های سیاسی سبب مسدود شدن صندوق ورودی جیمیل شما می‌شوند

در انتخابات، ظاهراً همه ابزارهای تبلیغاتی روی میز است و منصفانه و میدانی در نظر گرفته خواهند شد. گاهی اوقات، ممکن است کاندیداها سعی کنند در تلاشی ناامیدانه به صندوق ورودی ایمیل شما وارد شوند تا شما در مورد آنها بشنوید. گوگل با واکنش‌های منفی روبرو شده است، چرا که فیلترهای هرزنامه جیمل ظاهراً احتمال بیشتری دارد که جمع‌آوری‌کننده‌های کمک مالی و ایمیل‌های تبلیغاتی جمهوری‌خواهان نسبت به ایمیل‌های دموکرات‌ها در هرزنامه قرار بگیرند، و این امر باعث می‌شود که رهبری حزب جمهوری‌خواه نگران سوگیری‌های سیاسی باشند و لایحه‌ای را در سنا ارائه کنند که خواستار پاسخگویی است.

با توجه به آن، به نظر می‌رسد که گوگل خود را آماده می‌کند تا اقدامی انجام دهد، زیرا این شرکت ظاهراً روی برنامه‌ای کار می‌کند تا آن ایمیل‌ها را از هرزنامه‌های سیاسی دور نگه دارد، که احتمالاً این خبر برای شما خبر بدی است.

به گفته Axios (از طریق 9to5Google)، گوگل از کمیسیون انتخابات فدرال درخواست کرده است تا برنامه‌ای را برای دور نگه داشتن ایمیل‌های تبلیغاتی از پوشه‌های هرزنامه افراد مجوز دهد. رویکردی که Google در نظر دارد به کمیته‌های نامزد مجاز و PAC‌ها اجازه می‌دهد تا زمانی که شامل بدافزار، فیشینگ یا سایر محتوای غیرقانونی نباشند، از فیلترهای هرزنامه Google در لیست سفید قرار بگیرند.

برای اکثر مردم، این به معنای هرزنامه بیشتر در صندوق ورودی آنها است. حداقل ظاهراً از کاربران پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهند در اولین باری که ایمیلی در مورد یک کمپین خاص دریافت می‌کنند به شنیدن آن ادامه دهند، بنابراین سطحی از محافظت باقی می‌ماند. گوگل در بیانیه‌ای موارد زیر را بیان کرد:

  • ما اخیراً از FEC خواستیم تا برنامه آزمایشی را مجاز کند. چرا که امکان دارد این برنامه نرخ صندوق ورودی برای فرستندگان انبوه سیاسی را بهبود داده و در تحویل ایمیل شفافیت بیشتری را ارائه دهد. این در حالی است که همچنان به کاربران اجازه می‌دهد از صندوق ورودی خود با لغو اشتراک یا برچسب زدن ایمیل‌ها به عنوان هرزنامه محافظت کنند. ما مشتاقانه منتظریم تا راه‌های جدیدی را برای ارائه بهترین تجربه ممکن Gmail جستجو کنیم.

در گذشته، گوگل اتهامات سوگیری سیاسی را رد کرده و گفته است که این سرویس ایمیل‌های دریافتی از فرستندگان انبوه را بررسی می‌کند و چندین شاخص را بررسی می‌کند، از جمله کاربرانی که ایمیل‌ها را به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کنند.

جیمیل

  • Gmail از تعدادی فیلتر مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌کند که تعیین می‌کند چه چیزی به عنوان هرزنامه علامت گذاری می‌شود. این فیلترها به انواع سیگنال‌ها، از جمله ویژگی‌های آدرس IP، دامنه‌ها/زیر دامنه‌ها، احراز هویت فرستنده‌های انبوه و ورودی کاربر نگاه می‌کنند. بازخورد کاربر، مانند زمانی که کاربر ایمیل خاصی را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کند یا سیگنال‌هایی را که می‌خواهد ایمیل‌های فرستنده را در صندوق ورودی خود علامت‌گذاری کند. کاربران می‌توانند برای این کار از فیلتر استفاده کنند و فیلترهای ما از اقدامات کاربر یاد می‌گیرند.

بنابراین، تحت این توضیح، کاربران می‌توانند ایمیل‌های GOP را بیشتر به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کنند، و جای خود را به این سوگیری درک‌شده بدهند. این مشکل ممکن است یک مشکل خانگی نیز باشد. The Verge گزارش می‌دهد که ایمیل‌های کمپین ترامپ، به ویژه، متهم به استفاده از استراتژی های سوء نیت مانند خطوط موضوعی گمراه کننده است که نشان می‌دهد ایمیل‌ها از طرف دوستان و خانواده ارسال می‌شوند. این می‌تواند باعث شود بسیاری از افراد آن‌ها را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کنند  و متعاقباً الگوریتم‌های Google را برای انجام این کار نیز آموزش دهد.

بخش خوب این است که اگر این اقدام عملی شود، می‌توانید به راحتی انصراف دهید و ایمیل‌های سیاسی را که نمی‌خواهید ببینید، تحمل نکنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید