Pokemon Go پنجمین سالگرد خود را با رویداد جدیدی جشن می‌گیرد

Pokemon GoPokemon Go یک رویداد ۹ روزه را برای پنجمین سالگرد خود راه اندازی می‌کند، این رویداد اختصاصی Pokemon، تحقیقات جدید برای taskها و sky mechanic های جدید در زمان واقعی است.

Pokemon Go در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۶ راه اندازی شد و به سرعت خود را به عنوان یکی از محبوب ترین بازی‌های موبایل معرفی کرد. پنج سال بعد، Niantic و Pokemon Company در حال آماده شدن برای شروع یک رویداد ۹  روزه برای بزرگداشت این مناسبت هستند.

این رویداد در تاریخ ۶ جولای ۲۰۲۱ (۱۵ تیر)، ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی آغاز می‌شود و تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۱، ساعت ۸ به وقت محلی ادامه دارد. در طول این مدت، تمرین دهندگان می‌توانند یک پرواز منحصر به فرد Flying Pikachu را با یک بالون پنج شکل داشته باشند. همچنین Darumaka بیشتر با افزایش احتمال پیدا کردن یک shiny Darumaka در طبیعت وجود خواهد داشت.

مانند سایر رویدادها، taskهای تحقیقاتی ویژه رویدادها نیز وجود خواهد داشت که منجر به ایجاد Pokemon از نسلهای مختلف می‌شود، از جمله شامل: Bulbasaur ، Cyndaquil ، Mudkip ، Tepig ، Chespin و Froakie.

این بازی همچنین یک عنصر رابط جدید دریافت می‌کند، sky mechanic در زمان واقعی که سعی در تقلید از نور مکان جغرافیایی بازیکن در بازی دارد. Niantic همچنین در نظر دارد ویژگی‌های جدیدی را به Pokeex درون بازی اضافه کند تا از قدرت بیشتری برخوردار شود.

پیشنهادات شگفت انگیز Pokemon Go

O dziwo izolacja społeczna sprzyja twórcom Pokemon Go - SpeedTest.pl

تیم Pokemon Go همچنین به این نکته اشاره می‌کند که تمرین دهندگان وظایف ویژه سالگر را که شامل پاداش ستاره و پاداش تجربه است، دریافت می‌کنند. برچسب‌های جدید پنجمین سالگرد به صورت هدیه هنگام چرخش  PokeStops و باز کردن هدایا نشان داده می‌شوند.

علاوه بر رویداد پنجمین سالگرد Pokemon Go ، Pokemon Go Fest 2021 در ۱۷ جولای (۲۶ تیر) و ۱۸ جولای (۲۷ تیر) برگزار می‌شود. Pokemon Go Fest امسال تمام دیجیتال خواهد بود و با پرداخت ۵ دلار، بازیکنان می‌توانند بلیطی را خریداری کنند که به آنها امکان دسترسی کامل به همه پیشنهادات این رویداد را بدهد.

بازیکنانی که مایل به صرف ۵ دلار نیستند، هنوز هم می‌توانند کارهای رایگان و خاص رویداد را انجام دهند.

مطلب قبلیسری آیفون 13 دارای پد شارژ بی‌سیم بزرگ‌تری خواهند بود
مطلب بعدیتوییت‌های Official Fortnite ممکن است تغییرات گسترده جزیره را در این هفته نشان دهد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید