گوشی POCO M5 بزودی در کنار یک مدل دیگر معرفی خواهد شد

گوشی POCO M5 بزودی در کنار یک مدل دیگر معرفی خواهد شد

POCO در حال توسعه چندین مدل جدید بوده و از جمله باید به سری M5 اشاره کرده است. پس از لو رفتن دستگاه POCO M5s در روزهای گذشته، اکنون نوبت به گوشی POCO M5 رسیده است. POCO M5s به عنوان یک نسخه ریبرند شده از Redmi Note 10S معرفی خواهد شد اما پوکو M5 ممکن است شبیه نسخه پوکو M4 5G باشد.

POCO M5 اولین بار دو ماه پیش به عنوان یک گوشی ارزان قیمت رویت شد. شماره مدل 22071219CG و نام کوتاه 22071219CI با L19C داشت. اسم رمز آن نیز به عنوان rock و stone ظاهر شد. یکی از این کدها متعلق به نسخه بدون NFC و دیگری به نسخه دارای NFC اشاره دارد. اسم رمز اصلی “rock ” خواهد بود.

گوشی POCO M5 با مشخصاتی میان رده در راه است

گوشی POCO M5 بزودی در کنار یک مدل دیگر معرفی خواهد شد

L19C به تازگی در پایگاه داده IMEI با نام POCO M5 ذکر شده است. وقتی شماره 22071219CG در IMEI را بررسی کردیم، شماره مدل «POCO M5» را نشان می‌دهد. بنابراین این دستگاه با نام پوکو M5 به فروش خواهد رسید. پیش‌بینی می‌شود که M5 در ماه آگوست و با معرفی سری 12T شیائومی در دسترس قرار گیرد.

گوشی POCO M5 بزودی در کنار یک مدل دیگر معرفی خواهد شداین دستگاه فقط در منطقه جهانی و هند در دسترس است. در سوی دیگر POCO M5s یک دستگاه 4G است و هیچ نشانه‌ای مبنی بر 4G یا 5G بودن آن وجود ندارد. بر این اساس، ما فکر می‌کنیم که POCO M5 یک دستگاه 4G خواهد بود. همچنین از آنجایی که POCO M5s قوی‌تر از گوشی POCO M5 است، می‌توانیم پردازنده JLQ یا مدیاتک سری Helio G80 را در POCO M5 شاهد باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید