پوکو M5 تاییدیه NBTC را قبل از عرضه دریافت کرد

  گوشی POCO M5 بزودی در کنار یک مدل دیگر معرفی خواهد شدپوکو در حال آماده شدن برای عرضه چندین گوشی هوشمند در ماه‌های آینده است. یکی از آن‌ها پوکو M5 خواهد بود که این گوشی امروز در یکی از وب‌سایت‌های گواهینامه مشاهده شده است. بیایید نگاهی به آن بیندازیم.

  گوشی پوکو M5 آینده اکنون در NBTC ظاهر شده است و نشان‌دهنده این است  که این گوشی احتمالاً در تایلند در دسترس خواهد بود. متأسفانه، فهرست چیز جدیدی در مورد آن ذکر نکرده است.

  پوکو M5 تاییدیه NBTC را قبل از عرضه دریافت کرددر حال حاضر، ما می‌دانیم که نوع جهانی Poco M5 دارای شماره مدل 22071219CG است و جالب اینجاست که به اتصال 4G محدود خواهد شد. این دستگاه رابط کاربری MIUI 13 مبتنی بر اندروید ۱۲ را اجرا و از وای فای دو بانده پشتیبانی خواهد کرد.

  این گوشی هوشمند توسط FCC ،BIS و IMDA نیز تایید شده است. بنابراین، ممکن است در هند و سنگاپور نیز عرضه شود و نسخه هندی دارای شماره مدل 22071219CI است.

  پوکو هنوز رسماً از ورود این گوشی به بازار خبر نداده است. باتوجه به چهار رقم اول شماره مدل‌ها که ماه عرضه را نشان می‌دهد، گوشی باید در ماه جولای رسمی می‌شد اما به نظر می‌رسد که عرضه محصول با تاخیر مواجه شده است.

  نوت ۱۰ اسعلاوه بر این، پوکو M5 با پوکو M5s همراه خواهد بود؛ دستگاه دوم چیزی نیست جز یک ردمی نوت 10 اس که تغییرنام‌ یافته که با رابط کاربری MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 عرضه خواهد شد و احتمالاً از تغییراتی در طراحی برخوردار است.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید