گوشی پوکو M4 Pro 4G مدل ریبرند شده Redmi Note 11S است

گوشی پوکو M4 Pro 4G مدل ریبرند شده Redmi Note 11S است

در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ بود که شرکت پوکو گوشی POCO M4 Pro 5G را معرفی و عرضه کرد. این دستگاه چیزی جز گوشی Redmi Note 11 5G نیست که در هندوستان با نام Redmi Note 11T 5G عرضه شد. مدتی قبل گوشی پوکو M4 Pro 4G در یکی از پایگاه‌های صدور گواهی رویت شده و انتظار داریم بزودی معرفی شود.

طبق گزارش‌ها، POCO M4 Pro 4G با اسم رمز Fleur و شماره مدل 2201117PG شناخته می‌شود. همین دستگاه در سورس کدهای MIUI هم رویت شده است. نکته جالب اینجا بوده که گوشی Redmi Note 11S اخیرا معرفی شده نیز همین شماره مدل و اسم رمز را دارد.

گوشی پوکو M4 Pro 4G یک مدل آشنا

گوشی پوکو M4 Pro 4G مدل ریبرند شده Redmi Note 11S است

این موضوع نشان داده که گوشی پوکو M4 Pro 4G مدل ریبرند شده Redmi Note 11S خواهد بود. البته نخستین باری نیست که مجموعه شیائومی محصولات ریبرند شده هستند و در سال‎‌های گذشته عمده گوشی‌های شیائومی به صورت ریبرند در بازارهای دیگر عرضه شد.

گوشی‌های پوکو عمدتا ارزان‌ترین مدل گوشی‌های شیائومی هستند. پیشتر در پایگاه داده NBTC تاییدیه به پوکو M4 Pro 4G داده شده و انتظار داریم پیش از مارس سال جاری شاهد عرضه آن باشیم. قطعا این مدل در بازار هندوستان عرضه خواهد شد و مشخص نیست برای چه بازارهای دیگری در نظر گرفته می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید