لپ تاپ گیمینگ POCO بزودی معرفی خواهد شد

لپ تاپ گیمینگ POCO بزودی معرفی خواهد شدشرکت شیائومی چند سال گذشته زیربرندهای مختلفی را تاسیس کرده که باید به ردمی، پوکو و چندی دیگر اشاره کرد. در این بین قرار است بزودی شاهد لپ تاپ گیمینگ POCO باشیم.

بر اساس گزارشی از 91Mobiles، کمپانی چینی در حال توسعه لپ تاپ نخست خود برای بازار هند است که از نوع گیمینگ محسوب می‌شود. به نقل از افشاگر معروف Mukul Sharma، یک باتری لپ تاپ سری Redmi G به تازگی توسط اداره استانداردهای هند (BIS) تایید شده است. به عبارت دیگر، این شرکت ممکن است بزودی محصول جدید را معرفی کند.

لپ تاپ گیمینگ POCO با مشخصاتی بزرگ در راه است

لپ تاپ گیمینگ POCO بزودی معرفی خواهد شدبا نگاهی به تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط افشاگر، یک باتری لپ تاپ سری Redmi G با شماره مدل G16B01W در پایگاه داده BIS مشاهده شد. اگرچه، تحت نام تجاری POCO است. این یک باتری سلولی 3620 میلی آمپر ساعتی بوده و ظاهراً یک باتری جایگزین است که در ابتدا برای لپ‌تاپ‌های Redmi G و Redmi G Gaming در نظر گرفته شده بود.

اگر واقعاً یک لپ‌تاپ گیمینگ Poco باشد، می‌توان انتظار داشت پردازنده‌های سری اینتل یا AMD Ryzen با کارت گرافیک NVIDIA یا Radeon همراه باشد. در هر صورت این گزارش شایعه‌ای بیش نیست و نباید به شایعات بی‌اساس اشاره کرد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید