سرانجام پوکو F4 به‌روزرسانی اندروید 13 را با پشتیبانی Jio 5G دریافت کرد

گوشی پوکو F4 5G با 12 گیگابایت رم عرضه خواهد شدشیائومی و برندهای زیرمجموعه آن ( پوکو و ردمی ) برخی از بهترین گوشی‌های هوشمند اقتصادی و میان‌رده را تولید می‌کنند که جهش خوبی برای اونس ارائه می‌دهند. با این حال، این شرکت در ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری به‌موقع عقب می‌ماند. این برند با عرضه ترم افزار MIUI 14 شروع به کار کرده و نسخه‌های پایدار نرم افزار را برای چندین دستگاه در بازار جهانی منتشر کرده است. جدیدترین گوشی هوشمندی که به‌روزرسانی MIUI 14 را دریافت کرده، پوکو F4 است. این گوشی با پشتیبانی از Jio 5G در هند به‌روزرسانی را دریافت می‌کند.

آپدیت اندروید 13 پوکو F4

همانطور که توسط Himanshu Tandon، رئیس هند Poco اعلام شد ، پوکو F4 بالاخره دریافت به‌روزرسانی MIUI 14 مبتنی بر اندروید ۱۳ را در این کشور آغاز کرد. این نرم افزار با نسخه سیستم عامل V14.0.2.0.TLMINXM در حال عرضه است و از Jio 5G پشتیبانی می‌کند. طبق معمول، به‌روزرسانی به صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود و تا مدتی دیگر برای هر کاربر ارسال می‌شود. این برای اطمینان از پایدار ماندن نرم افزار و عدم ایجاد مشکل است. در حال حاضر، به‌روزرسانی MIUI 14 در دستگاه‌های پوکو F4 ثبت‌نام‌شده در برنامه بتا در حال نصب است.پوکو f4 gt

برخی از کاربران بتا ذکر کرده‌اند که آخرین به‌روزرسانی حدود ۳.۵ گیگابایت حجم دارد. بنابراین، این بهتر است قبل از نصب از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین، برای جلوگیری از هرگونه وقفه، توصیه می‌شود یک اتصال Wi-Fi پایدار داشته باشید و مطمئن شوید پوکو F4 5G شما بیش از ۵۰ درصد شارژ باتری دارد. به‌روزرسانی جدید تمام ویژگی‌های جدید معرفی شده با اندروید ۱۳ و همچنین برخی از ویژگی‌های انحصاری شیائومی را به همراه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید