God Of War 2 تا سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد

God Of War 2God Of War 2 ، یکی از عناوین پرچمدار آینده پلی استیشن 5، تا سال آینده منتشر نخواهد شد. به تازگی، در بلاگ پلی استیشن، هرمان هالست، رئیس استودیوی پلی استیشن، اعلام کرد که بازی‌های God Of War 2 و Horizon Forbidden West با تأخیرهای قابل توجهی روبرو هستند.

هالست به بلاگ پلی استیشن گفت: ((بنابراین ما در حال حاضر، دو بازی بسیار بزرگ و مبتنی بر داستان را در حال توسعه داریم: Horizon Forbidden West و God Of War 2.  هر دوی آنها، صراحتا تحت تأثیر دستیابی به عملکرد و استعداد قرار گرفته‌اند. برای Horizon ، فکر می‌کنیم در مسیر انتشار آن برای فصل تعطیلات هستیم.))

((اما این موضوع هنوز کاملا قطعی نیست و ما تا جایی که می‌توانیم تلاش می‌کنیم تا هرچه سریعتر این موضوع را تأیید کنیم. درمورد God of War، باید گفت که این پروژه کمی بعد از این بازی شروع خواهدشد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که انتشار این بازی را به سال آینده برسانیم تا اطمینان حاصل کنیم که Santa Monica Studio می‌تواند بازی شگفت انگیز God of War را که همه ما می‌خواهیم بازی کنیم، ارائه دهد.))

خوشبختانه، هالست با تأکید بر اینکه انتشار این بازی به قیمت هزینه سلامتی کارمندانش تمام نمی‌شود، تلاش سختی را که برای ساخت این عناوین صرف شده، تأیید کرد. ((برای ساخت هرچیزی باید از یک سری چیزها گذشت. این چیز مسلما نمی‌تواند کیفیت عناوین ما باشد و مطمئنا سلامتی تیم شگفت انگیز ما نخواهد بود.))

توسعه دهنده God Of Wars 2 ، استودیوی سانتا مونیکا نیز در یک توییت این تأخیر را تأیید کرد. در این بیانیه آمده است: ((از زمان انتشار تیزر بعدی God Of War 2 در سال گذشته، ما از میزان عشقی که جامعه به ما نشان داده، شگفت زده شدیم.)) ((ما همچنان بر ارائه یک بازی با کیفیت و در عین حال ایمنی و سلامت تیم، شرکای خلاق و خانواده خود متمرکز هستیم. با این حساب، تصمیم گرفتیم انتشار بازی را به سال ۲۰۲۲ تغییر دهیم. ))

به نظر می‌رسد که واکنش در برابر استودیوهای بازی سازی که کارمندان خود را برای رسیدن به ضرب الاجل‌های محدود تحت فشار قرار می‌دهند، موج می‌زند. سال گذشته، پس از یک بار دیگر تأخیر در Cyberpunk 2077 ، مجموعه‌ای از گزارش‌ها ادعا کردند که CD Projekt Red ، سازندگان Cyberpunk ، برای بیش از یک سال کارکنانش را در ساعت‌های طولانی‌تر، از جمله شش روز هفته، برای رسیدن به تاریخ انتشار، به کار می‌گیرد. به نظر می‌رسد سازندگان God Of War 2 در تلاشند تا از این اشتباهات جلوگیری کنند.

مطلب قبلیاز کارمندان اپل خواسته شده که از شهریور ماه، سه روز در هفته در دفاترشان کار کنند
مطلب بعدیآیا لپ تاپ مک بوک 2021 با پردازنده M1 در رویداد WWDC معرفی خواهد شد؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید