سرویس PlayStation Plus با بیش از 700 بازی معرفی شد!

سرویس PlayStation Plus با بیش از 700 بازی معرفی شد! سونی بازسازی بزرگی را در سرویس آنلاین PlayStation Plus خود اعلام کرده است که اکنون شامل بخش‌های دیگری می‌شود که کتابخانه‌ای از بازی‌ها را به ارمغان می‌آورد که کاربران می‌توانند دانلود و بازی کنند و همچنین سرویس PlayStation Now مبتنی بر فضای ابری را یکپارچه می‌کند.

سرویس PlayStation Plus با سه سطح و بیش از ۷۰۰ بازی

اولین سطح PlayStation Plus Essential خواهد بود که دقیقاً مشابه سرویس فعلی PlayStation Plus است و این شامل همه مزایای یکسان، مانند قابلیت دانلود دو بازی در ماه، دسترسی چند نفره آنلاین، ذخیره ابری و تخفیف می‌شود. قیمت نیز ثابت خواهد ماند که ۱۰ دلار در ماه، ۲۵ دلار در سه ماهه و ۶۰ دلار در سال است. همه کاربران موجود در پلی استیشن پلاس به این سطح منتقل خواهند شد.

سطح بعدی جایی است که همه چیز جالب می‌شود و PlayStation Plus Extra نام دارد، تمام مزایای بخش Essential را به همراه دارد اما همچنین به کاربران امکان دسترسی به کاتالوگ حداکثر ۴۰۰ عنوان PS5 و PS4 را می‌دهد که تا زمانی که اشتراک فعال باشد، می‌توان آن‌ها را دانلود و پخش کرد و این شامل عناوین استودیو پلی استیشن و همچنین عناوین شخص ثالث می‌شود.

قیمت پلی استیشن پلاس اکسترا ۱۵ دلار در ماه، ۴۰ دلار در سه ماهه و ۱۰۰ دلار در سال است.

پلی استیشن 4در نهایت، سطح PlayStation Plus Premium وجود دارد که گران‌ترین گزینه است و شامل تمام مزایای طرح‌های Essential و Extra است و ۳۴۰ عنوان اضافی را به کاتالوگ بازی‌ها می‌آورد.

در این کاتالوگ بازی‌های PS3 که می‌توان از طریق فضای ابری بازی کرد و همچنین بازی‌های PS1 ،PS2 و PSP که می‌توانند از طریق فضای ابری یا محلی انجام شوند، گنجانده شده است.

سطح Premium همچنین گزینه پخش ابری را برای بازی‌های اصلی PS1 ،PS2 ،PSP و PS4 موجود در طرح‌های Extra و Premium فعال می‌کند و این بازی‌ها را می‌توان بر روی PS5 ،PS4 یا PC پخش کرد.

علاوه بر این، گزینه آزمایشی با محدودیت زمانی وجود خواهد داشت که به کاربران امکان می‌دهد بازی‌های انتخابی را برای مدت زمان محدودی قبل از تصمیم به خرید امتحان کنند.

سطح PlayStation Plus Premium ماهانه ۱۸ دلار، سه ماهه ۵۰ دلار و سالانه ۱۲۰ دلار خواهد بود و تمام مشتریان موجود PlayStation Now بدون هزینه اضافی به این طرح مهاجرت خواهند کرد. PlayStation Now نیز یک سرویس مستقل نخواهد بود.

طرح PlayStation Plus Premium فقط در مناطقی در دسترس خواهد بود که پخش ابری دارند و در بازارهای دیگر، سونی طرح PlayStation Plus Deluxe را ارائه خواهد کرد که ارزان‌تر و بدون مولفه استریم ابری خواهد بود و باقی طرح‌های دیگر مشابه سطح Premium خواهند بود.

PS4پلن‌های جدید پلی استیشن پلاس به صورت مرحله‌ای منتشر می‌شود. عرضه اولیه در ماه ژوئن در آسیا و به دنبال آن آمریکای شمالی، اروپا و سایر نقاط جهان که پلی استیشن پلاس در حال حاضر در دسترس است، انجام خواهد شد. سونی قصد دارد تا پایان نیمه اول سال ۲۰۲۲ تمام مناطق شبکه پلی استیشن را در برنامه‌های جدید قرار دهد.

اطلاعات بیشتر نزدیک به راه‌اندازی منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید