بازی‌های فروشگاه Google Play در سال آینده برای ویندوز 10 و 11 عرضه خواهند شد

بازی‌های فروشگاه Google Play در سال آینده برای ویندوز 10 و 11 عرضه خواهند شددر طول مراسم اعطای جوایز به بازی‌های فروشگاه Google Play امسال، یک سخنگوی گوگل بیانیه غافلگیر کننده‌ای مبنی بر اینکه بازی‌های موجود در Google Play از سال آینده در ویندوز ۱٠ و ۱۱ پشتیبانی می‌شوند، اعلام کرد.

گوگل به تنهایی سال آینده، بازی‌های فروشگاه Google Play برای ویندوز 10 و 11 عرضه خواهد کرد

سابقاً مایکروسافت با آمازون برای فهرست کردن برنامه‌های خود در فروشگاه مایکروسافت در ویندوز ۱۱ شراکت داشته است، اکنون گوگل هم وارد این عرصه شده است.

بازی‌های فروشگاه Google Play در سال آینده برای ویندوز 10 و 11 عرضه خواهند شد - google play games screenshotبا این حال، در حالی که مایکروسافت و آمازون به طور رسمی همکاری خود را اعلام کردند، به نظر می‌رسد گوگل این کار را به تنهایی انجام خواهد داد. سخنگوی گوگل به جزئیات بیشتری اشاره نکرد اما گفت که بازی‌ها از طریق Google app که بر روی ویندوز ۱٠ و ۱۱ توسعه یافته، در دسترس خواهند بود و این کار تداوم خواهد داشت.

به عنوان مثال، می‌توانید یک بازی را از جایی که در لپ‌تاپ یا رایانه رومیزی خود متوقف کرده‌اید، در گوشی اندرویدی خود ادامه دهید.

بازی‌های فروشگاه Google Play در سال آینده برای ویندوز 10 و 11 عرضه خواهند شد - images.jpegهمانطور که اشاره کردیم، گوگل چیز زیادی در مورد این پروژه فاش نکرد اما گفت که اطلاعات بیشتری به زودی ارائه خواهد شد. ما امیدواریم که این تلاش‌ها به سایر دسته‌بندی‌های اپلیکیشن نیز کشیده شود و همه بازی‌های فروشگاه Google Play برای رایانه شخصی در دسترس قرار گیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید