فروشگاه پلی استور برای سیستم عامل Wear OS به روزرسانی شد تا ظاهری تازه به خود بگیرد

سیستم عامل Wear OSطبق اعلام رسمی گوگل، نسخه 3.0 سیستم عامل Wear OS به زودی عرضه می‌شود اما حال پیش از انتشار آن یک به روزرسانی عرضه شده که جزئیات تازه‌ای در فروشگاه پلی استور آن را نشان می‌دهد.

به نقل از GSM Arena، اخیرا گوگل تصمیم گرفته تا یک سیستم عامل جامع مانند اندروید را برای ساعت‌های هوشمند عرضه کند که حتی گلکسی واچ 4 هم از آن پشتیبانی خواهد کرد. این سیستم عامل که Wear OS نام دارد، دارای بسیاری از برنامه‌های مشابه با آنچه که از یک پورت اندرویدی انتظار دارید بوده و از طرفی نحوه گرفتن اپلکیشن‌های آن توسط فروشگاه گوگل پلی استور انجام خواهد شد.

با این وجود، باید دید که تفاوت‌های پلی استور در این سیستم عامل با یک دستگاه اندرویدی در چیست؛ موردی که در ابتدا باید گفت قاعدتا اختلافات فراوانی بین آن‌ها وجود دارد! اما این نسخه از برنامه خود قرار است تا در سیستم عامل Wear OS 3.0 ارتقا پیدا کند. در حالی که پیش از عرضه رسمی این سیستم عامل، ظاهرا آپدیت پلی استور آن برای برخی کاربران در دسترس قرار گرفته است!

سیستم عامل Wear OS

سیستم عامل Wear OS

همانطور که می‌بینید، این پلی استور جدید شامل یک تم خاکستری رنگ می‌شود که خواندن متن را برای افراد راحت‌تر می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که حال گزینه‌های مربوط به هر اپلکیشن در این نسخه از پلی استور در حالت کپسول شکل بوده و در لیست عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. به علاوه، منو جستجو یا همان Search نیز به کلی تغییر کرده است.

سیستم عامل Wear OSلازم به ذکر است که این به روزرسانی برای تمامی کاربران در دسترس نبوده و تنها برخی از آن‌ها موفق شده‌اند تا این نسخه جدید از اپلکیشن پلی استور در سیستم عامل Wear OS را دریافت کنند. با این وجود انتظار می‌رود که طی چند روز آینده جدیدترین ورژن این برنامه پیش‌فرض برای تمامی گوشی‌های هوشمند که از این سیستم عامل پشتیبانی می‌کنند منتشر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید