گوگل می‌گوید، اسکنر اثر انگشت پیکسل 6 به دلیل افزایش امنیت کند است

اسکنر اثر انگشت پیکسل 6اسکنر اثر انگشت پیکسل 6 گرفتار فناوری است که از دیدگاه کاربران بسیار کند است. حسگر اپتیکال زیر نمایشگر در هر دو گوشی به دلیل کند بودن و غیرقابل اعتماد بودن توسط کاربران در سراسر وب مورد انتقاد قرار گرفته است.اما به نظر نمی‌رسد گوگل این موضوع را یک مشکل بزرگ در نظر بگیرد. یک بیانیه رسمی توسط حساب توییتر Made by Google ادعا می‌کند که «الگوریتم‌های امنیتی پیشرفته» مقصر مشکلات اسکنر اثر انگشت پیکسل 6 هستند زیرا ممکن است تأیید هویت اثر انگشت کاربران بیشتر طول بکشد.

Google says Pixel 6 fingerprint scanner is slow due to increased security -  GSMArena.com news

بابت دردسر پیش آمده متاسفیم. حسگر اثر انگشت پیکسل 6 از الگوریتم‌های امنیتی پیشرفته استفاده می‌کند. در برخی موارد، این حفاظت‌های اضافه شده ممکن است بیشتر طول بکشد تا تأیید شود یا نیاز به تماس مستقیم بیشتری با سنسور باشد. مراحل عیب‌یابی را امتحان کنید: https://t.co/uTbifE5Uyo.

این توییت همچنین یک پیوند صفحه پشتیبانی را ارائه می‌دهد که در آن کاربران می‌توانند، راهی حل گام به گام برای اطمینان از عملکرد بهینه اسکنر اثر انگشت خود پیدا کنند. اسکنرهای پیکسل 6 و 6 پرو هفته گذشته نیز خبرساز شدند زیرا مشخص شد که هر اسکنر اثر انگشت به مادربرد گوشی متصل است و تعمیر صفحه نمایش را بسیار دشوارتر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید