آلارم‌های ساعت پیکسل برای برخی از افراد دیر به صدا در می‌آیند

ابزارهای پوشیدنی برای تنظیم آلارم‌های مختلف فوق‌العاده هستند، چرا که بلافاصله لرزش آنها را روی مچ دست خود احساس خواهید کرد. برخی از دارندگان ساعت پیکسل گوگل متوجه شده‌اند که آلارم‌های این ساعت چند دقیقه دیر به صدا در می‌آیند.

اخیراً‌ رایج‌ترین مشکل این ساعت‌ها این است که آلارم‌هایی که توسط اپلیکیشن ساعت گوکل تنظیم شده‌اند، در ساعت پیکسل بعد از زمانی که باید به صدا در می‌آیند. این تأخیر از یک دقیقه تا کمتر از ۱۰ دقیقه متغیر است. البته تعداد اندکی هم گزارش داده‌اند که این آلارم‌ها چند دقیقه زودتر از موعد مقرر فعال می‌شوند. به نظر نمی‌رسد که این یک مشکل مداوم یا روزانه باشد، بلکه به طور غیرعادی رخ می‌دهد.

پیکسل محصول اختصاصی گوگل

به نظر می‌رسد که این آلارم‌ها اغلب برای بیدار شدن در صبح‌ تنظیم شده‌اند. به این ترتیب، یعنی زمانی که این مشکل به‌وجود می‌آید ساعت پیکسل در حالت Bedtime و یا در دوره‌ عدم فعالیت بوده است. این مشکل می‌تواند مربوط به قرار گرفتن دستگاه در خواب عمیق باشد.

با توجه به بازه زمانی گزارش‌ها، به نظر نمی‌رسد مشکلات پیش آمده مربوط به هیچ‌گونه بروزرسانی نرم‌افزاری خاصی باشد.

پیکسل

طبق تجربه‌ای که در ۱۰ سال گذشته در استفاده از دستبند هوشمند Fitbit و ساعت پیکسل برای بیدار شدن از خواب (تنها ویبره دستگاه روشن بوده و از حالت Bedtime هم استفاده نشده) داشته‌ام، تا به حال دوبار با این مشکل در ساعت پیکسل روبرو شده‌ام. بیشترین تاخیری که در آلارم‌های صبح مشاهده کرده‌ام هشت دقیقه است. البته این آلارم‌ها همیشه در نهایت به صدا در می‌آیند و من در طول روز یعنی زمانی که ساعت فعال است (استفاده از حالت نمایشگر همیشه روشن و غیره) با آنها مشکلی نداشتم. گفتنی است که من هرگز چنین مشکلی را با دستبند هوشمند Fitbit تجربه نکردم.

حال که صحبت از Fitbit شد، باید گفت که پیکسل واچ فاقد قابلیت Smart Wake است. این قابلیت «تلاش می‌کند بهترین زمان برای بیدار کردن شما را از ۳۰ دقیقه قبل از آلارمی که تنظیم کرده‌اید، پیدا کند.» Smart Wake با این کار از بیدار شدن شما در طول خواب عمیق جلوگیری می‌کند، بنابراین احتمال این که با احساس شادابی از خواب بیدار شوید بیشتر خواهد بود. اگر Smart Wake نتواند بهترین زمان را برای بیدار کردن شما پیدا کند، آلارم شما در همان زمان تعیین شده توسط خودتان به صدا در می‌آید. طبق گفته‌ها این قابلیت عالی در بروزرسانی‌های آینده به ساعت پیکسل اضافه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید