اطلاعاتی از پیکسل 7a نزدیک به رونمایی منتشر شد

یکی از بزرگترین شکایات در مورد Google Pixel 6a که در ماه می رونمایی شد، نبود نمایشگر با نرخ نوسازی بالا بود و به نظر می رسد غول جستجوی اینترنتی به این بازخوردها توجه کرده، زیرا اطلاعات جدیدی که به صورت آنلاین منتشر شده است نشان می دهد که Pixel 7a پنلی ۹۰ هرتزی با رزولوشن فول اچ‌دی دارد که سامسونگ آن را تولید کرده.

اطلاعات بیشتر از پیکسل 7a

این اطلاعات توسط یک توسعه‌دهنده به نام Kuba Wojciechowski افشا شده، که درایورهای دوربین را نیز بررسی کرده و متوجه شده که تنظیمات دوربین پیکسل 7A  به نام “Pixel 22 Mid-range” نامیده شده است.

Pixel 7a با اسم رمز “lynx” در ابتدا شناخته شده که دارای تنظیمات دوربین پشتی متشکل از سنسورهای GN1، IMX787 و IMX712 است. با این حال، سنسور GN1 از کد حذف شده است، و اکنون تنها دو سنسور وجود دارد که با نام‌های “l10_wide” (IMX787) و “l10_UW” (IMX712) شناخته می‌شوند. این بدان معناست که دوربین اصلی Pixel 7a از سنسور IMX787 استفاده می کند، در حالی که واحد فوق عریض از سنسور IMX712 استفاده می کند. Pixel 6a همچنین با دو دوربین پشتی عرضه شد، اما استفاده از سنسور بهتر برای دوربین اصلی 7a (یعنی استفاده از سنسور IMX787 در مقابل IMX363) باعث می‌شود که احتمالا عکس‌های بهتری را توسط این گوشی ببینیم.

پیکسل 7a

Pixel 7a همچنین مجهز به شارژ بی سیم است که توسط نسل قبلی آن پشتیبانی نمی‌شد؛ با این حال، سرعت شارژ آن تنها به 5 وات محدود است. Pixel 5a جک 3.5 میلی‌متری هدفون داشت که از 6a حذف شد، بنابراین باید دید که آیا گوگل آن را با 7a باز می‌گرداند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید