Pixel 7a در لیست FCC قرار گرفت؛ مید رنج گوگل امسال به سطوح بالاتر می‌رود!

سه نوع مختلف از گوشی مید رنج گوگل یعنی Pixel 7A در لیست FCC دیده شدند. در این لیست ما سه مدل نامبر G0DZQ، GHL1X و GWKK3 را می‌بینیم که نسخه‌های دیگر یک مدل نامبر دیگر یعنی G82U8 را نیز دارند.

به گزارش سایت 9to5Google، مدارکی توسط Google ساخته شده بود تا تفاوت‌های میان این مدل‌ها را توضیح دهد. «FCC ID: A4RG0DZQ برای NFC، FCC ID: A4RGWKK3 برای بلوتوث و وای‌فای و FCC ID: A4RGHL1X برای مدل‌های مختلف است. تمام این مدل‌ها دارای مدار چاپی یکسانی هستند ولی مدل آخر دارای پشتیبانی از فناوری mmWave برای 5G و یک ماژول متراکم MHB ENDC نیز است. جزئیات در توضیحات عملی مشاهده می‌شوند.»

ممکن است بگویید که این لیست‌ها برای Pixel 7A نیستند زیرا در این توضیحات ما پشتیبانی از mmWave 5G را می‌بینیم ولی Pixel 6A تنها دارای Sub-6GHz بود اما این موضوع صحیح نیست. مدل‌های Verizon گوشی همراه مید رنج گوگل یعنی Pixel 6A از mmWave 5G پشتیبانی می‌کردند. بنابرین می‌توان گفت که تلفن لیست شده توسط FCC همان Pixel 7A بوده است.

Pixel 7a

انتظار می‌رود که Pixel 7A گوشی‌های مید رنج سری A پیکسل‌ها را به سطحی جدید ببرد. Pixel 7A قرار است دارای یک صفحه نمایش ۶.۱ اینچی با رفرش‌ریت ۹۰ هرتزی باشد. در پشت آن نیز یک دوربین اصلی با لنز ۶۴ مگاپیکسلی Sony IMX787 پیدا می‌شود و در کنار آن نیز یک دوربین فوق‌عریض با سنسور ۱۳ مگاپیکسلی IMX712 خواهد بود.

چیپست Google Tensor 2 نیز در این گوشی خواهد بود و در کل می‌توان گفت که از نظر ظاهری، Pixel 7A بسیار شبیه به Pixel 7 است، هرچند حاشیه‌های صفحه نمایش در Pixel 7A بزرگ‌تر خواهد بود.

لیست‌های FCC می‌توانستند برای گوشی شایعه شده Pixel Fold نیز باشند و تعدادی از آن‌ها نیز تحت شماره سریال‌های 28251FQHN یا 28291FQHN توسط FCC تست شده بودند. این موضوع همچنین با این که سریال نامبر 2A28FQHN که برای صفحه نمایش Pixel 7A DVT بود و ماه گذشته اخبار آن منتشر شده بود نیز منطبق به نظر می‌رسند.

از آن جایی که محرمانه بودن اسناد FCC تنها شش ماه به طول می‌انجامد، باید انتظار عرضه Pixel 7A را در همین زمان داشته باشیم، درست همان زمانی که Pixel 6A سال گذشته در ۲۸ جولای عرضه شد. برای این شش ماه، FFC از دیده شدن تصاویر داده شده، راهنماها و محتواهای حساس توسط عموم جلوگیری می‌کند. انتظار می‌رود که Pixel 7A در کنفرانس Google I/O در ماه می معرفی شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید