باتری گوشی Pixel 7 Pro در صورت استفاده با روشنایی کامل، به شدت خالی می‌شود!

باتری گوشی Pixel 7 Pro در صورت استفاده با روشنایی کامل، به شدت خالی می_شود!

گوگل اخیراً پیکسل 7 و 7 پرو را در سطح جهانی عرضه کرده است و به نظر می‌رسد امسال فروش خوبی داشته باشند. این دستگاه‌ها از نظر نمایشگر، دوربین و نرم‌افزار به‌روزرسانی‌های خوبی را ارائه می‌کنند. غول جستجو همچنین وعده بهبود عمر باتری با گوشی‌های هوشمند جدید پیکسل را داده است، اما گزارش جدید خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

مصرف باتری Pixel 7 Pro

به گفته توسعه دهندگان XDA، صفحه‌نمایش Pixel 7 Pro بر عمر باتری کل آن تأثیر منفی می‌گذارد. هنگام آزمایش دستگاه، متوجه شدند که نمایشگر آن با افزایش روشنایی به حداکثر، انرژی زیادی مصرف می‌کند.

مشخص شد که باتری گوشی تنها پس از پانزده دقیقه تماشای صفحه‌نمایش، ۱۰ درصد کاهش یافته است. در این گزارش آمده است که مصرف انرژی  Pixel 7 Pro بین ۳.۵ تا ۴ وات با روشنایی ۶۰۰ نیت است. اما در حداکثر روشنایی ۱۵۰۰ نیت، به ۶ وات می‌رسد که منجر به تخلیه قابل توجه باتری می‌شود.

باتری گوشی Pixel 7 Pro در صورت استفاده با روشنایی کامل، به شدت خالی می_شود!

برای مقایسه، این نشریه می‌گوید که سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا از ۴ وات با روشنایی ۱۰۰۰ نیت استفاده می‌کند، در حالی که پیکسل پرو با روشنایی حدود ۸۰۰ نیت، ۴ وات انرژی مصرف می‌کند. این نشان می‌دهد که این مشکل فقط مربوط به Pixel 7 Pro است و به نظر نمی‌رسد مشکل مشابهی با پیکسل ۷ وجود داشته باشد.

شایان ذکر است که استفاده از گوشی در محیط داخلی و با روشنایی کم احتمالاً باعث تخلیه باتری آنچنانی نخواهد شد و کاربران تنها در صورت استفاده طولانی‌تری از دستگاه با روشنایی بالاتر متوجه آن می‌شوند.

باتری گوشی Pixel 7 Pro در صورت استفاده با روشنایی کامل، به شدت خالی می_شود!

همچنین لازم به ذکر است که اگر مشکل نرم‌افزاری باشد، گوگل به راحتی می‌تواند این مشکل را با به‌روز‌رسانی برطرف کند. با این حال، اگر مشکل در سخت افزار دستگاه باشد، امکان کارآمدتر کردن پنل وجود نخواهد داشت.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید