مشخصات نمایشگر Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شد!

مشخصات نمایشگر Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شدگوگل در طی کنفرانس توسعه‌دهندگان I/O که در اوایل این ماه برگزار کرد، تصاویری از پشت Pixel 7 و Pixel 7 Pro را به اشتراک گذاشت و در نتیجه تایید شد که این دو گوشی طراحی قاب دوربین مدل‌های قبلی را حفظ خواهند کرد.

مشخصات نمایشگر Pixel 7 و Pixel 7 Pro

امروز گزارش جدیدی از مشخصات نمایشگرهای آن‌ها ارائه شده که مدعی است که پیکسل ۷ دارای پنلی با وضوح ۲۴۰۰×۱۰۸۰ و نرخ تازه‌سازی ۹۰ هرتز و همچنین صفحه‌نمایش پیکسل ۷ پرو دارای وضوح تصویر ۳۱۲۰×۱۴۴۰ و نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز خواهد بود.

جای تعجب نیست که چرا این اعداد آشنا به نظر می‌رسند زیرا این جزئیات با پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو که در سال گذشته عرضه شدند، یکسان هستند.

مشخصات نمایشگر Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شد! - gsmarena 000 ۱این اطلاعات از پروژه منبع باز اندروید به‌دست آمده است؛ افرادی در 9to5Google دریافتند که گوگل دو درایور نمایشگر جدید (یکی با برچسب C10 و دیگری P10) ایجاد کرده است. برچسب C از اسم رمز “Pixel 7 Cheetah” و برچسب P از اسم رمز “Pixel 7 Pro Panther” برگرفته شده است.

بررسی کد S6E3FC3 و S6E3HC3 نشان می‌دهد که پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو در واقع مانند مدل‌های قبلی، همان پنل‌های نمایشگر ساخت سامسونگ را خواهند داشت.

علاوه بر این گوگل برای پشتیبانی از مدل S6E3HC4 بسیار تلاش کرده تا نسخه‌ی جدیدی از پنل نمایشگر پیکسل ۶ پرو باشد که در نتیجه می‌تواند به پیکسل ۷ پرو ختم شود و از آنجایی که وضوح و نرخ تازه‌سازی به هر حال ثابت مانده، تنها پیشرفت‌ها می‌تواند در کیفیت، روشنایی، مصرف انرژی یا هر ترکیبی از این‌ها باشد.

مشخصات نمایشگر Pixel 7 و Pixel 7 Pro فاش شد! - gsmarena 001 1پیکسل ۷ کمی کوچک‌تر از پیکسل ۶ خواهد بود و بنابراین پنل نمایشگر به همین نسبت کوچک‌تر شده و با کاهش ۱ میلی متری ضخامت و ۲ میلی متری طول همراه است. از سوی دیگر، اندازه پیکسل ۷ پرو با پیکسل ۶ پرو یکسان است و همین امر در مورد صفحه‌نمایش آن نیز صدق می‌کند.

نکته جالب دیگر این است که صفحه‌نمایش Pixel 7 Pro دارای حالت اصلی ۱۰۸۰ پیکسل خواهد بود که می‌تواند صرفه‌جویی در باتری در حالت کم مصرف را بهبود بخشد.

پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو با طراحی و مشخصات صفحه‌نمایش مشابه، در مقایسه با نسخه‌های قبلی خود به نظر می‌رسند با ارتقای کمی همراه شوند اما هنوز چند ماه تا زمان راه‌اندازی آن‌ها فاصله داریم بنابراین برخی جزئیات ممکن است تغییر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید