ظاهرا اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش Pixel 6 توسط Google exec تایید شده است

اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایشدر حالی که انتشار گوگل پیکسل 5a هنوز تازه است، افشای اطلاعات مربوط به گوشی‌های پرچمدار آینده غول فناوری، پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو همچنان باعث هیجان جامعه فناوری می‌شود. در اوایل سال اخبار نسخه بتا اندروید 12 تصاویری از اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش Pixel 6 را نشان داد و اکنون شاهد این شایعه هستیم که این موضوع توسط خود گوگل نیز تایید شده‌است.

همانطور که میشال رحمان از XDA Devlopers مشاهده کرد، توییتی که توسط هیروشی لاکهایمر (معاون ارشد گوگل برای اندروید) ارسال شده، تصویری از اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش Pixel 6 Pro را نشان می‌دهد که دارای نماد اثر انگشت برجسته است.

نماد اثر انگشت مطمئنا دلالت بر اسکنر درون صفحه دارد، نمادهای گوگل گواه این واقعیت است که دستگاه از اندروید 12 بتا استفاده می‌کند، این موضوع به شدت نشان می‌دهد که Pixel 6 Pro اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش خواهد داشت.

Google Pixel 6 and 6 Pro spec leak promises 5 years of update support

همانطور که 9to5Google اشاره کرد، این ویژگی و سازگاری با اندروید 12 بتا لزوما منحصر به فرد نیست. این ویژگی می‌تواند در  Xiaomi Mi 11 Ultra ، OnePlus 9 Pro یا Oppo Find X3 Pro نیز، اگرچه موقعیت اسکنر آنها با تصویر متفاوت است.

Google Pixel 6/6 Pro: Everything we currently know <p data-wpview-marker=

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، نکاتی در مورد اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش در اندروید 12 بتا وجود دارد و این شایعات از زمانی آغاز شد که گوگل تصاویر رسمی از Pixel 6 و Pixel 6 Pro را منتشر کرد که هیچ کدام از آنها اسکنر اثر انگشت در پشت خود نداشتند. در حالی که هیچ یک از این موارد به صراحت تأیید نمی‌کند که این فناوری در پرچمدار آینده گوگل به کار گرفته شود، ترکیب شایعات و مشاهدات مطمئنا محتمل به نظر می‌رسد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید