گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل، از شارژ شدن توسط برخی از کابل‌های USB-C خودداری می‌کنند

گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل، از شارژ شدن توسط برخی از کابل‌های USB-C خودداری می‌کنند گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل در زمان راه‌اندازی با مشکلات متعددی روبرو بوده است، اگرچه برخی از مشکلات قبلاً با به‌روزرسانی نرم افزار برطرف شده‌اند. با این حال، به نظر می‌رسد موارد بیشتری از این دست، در راه است. گزارش‌های آنلاین ادعا می‌کنند که Pixel 6 و 6 Pro از شارژ شدن توسط برخی از کابل‌های USB-C و شارژرها خودداری می‌کنند.

گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل، از شارژ شدن توسط برخی از کابل‌های USB-C خودداری می‌کنند - google pixel 6 2اگر منصف باشیم، گوگل در این مورد هشدار داد و گفت که برخی از کابل‌ها و شارژرها با گوشی‌ها سازگار نخواهند بود، به خصوص آن‌هایی که گواهینامه Power Delivery ندارند.

دلیل این امر محافظت از درگاه شارژ و باتری دستگاه است زیرا مشکلات زیادی وجود دارد که ممکن است از کابل‌های بی‌کیفیت حاصل شود. این به نوعی قابل درک است، اما با توجه به این واقعیت که گوگل، شارژر و کابل سازگار را در جعبه محصول قرار نداده، کمی ناامید کننده است.

گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل، از شارژ شدن توسط برخی از کابل‌های USB-C خودداری می‌کنند - google pixel 6 pro 2بنابراین، اگر صاحب یکی از گوشی‌های سری پیکسل 6 گوگل هستید، بهتر است قبل از خریداری کابل USB-C و شارژر از کیفیت آن، اطمینان حاصل کنید، زیرا ممکن است با گوشی شما هم‌خوانی نداشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید