ویجت At a Glance ویژگی‌های جدیدی را برای پیکسل 6 به ارمغان آورد!

ویجت At a Glance ویژگی‌های جدیدی را برای پیکسل 6 به ارمغان آورددستگاه‌های Google Pixel 6 و 6 Pro اخیراً به‌روزرسانی ژانویه را دریافت کردند که با تعداد زیادی رفع اشکال و بهینه‌سازی نرم‌افزار همراه بود؛ همراه با این راه‌حل‌ها که بعد از مدت‌ها انتظار از راه رسید، گوگل ویژگی‌های بیشتری را با ویجت At a Glance معرفی کرد، بنابراین بیایید بررسی کنیم که چه چیزی در این ویجت جدید است.

نحوه فعال‌سازی ویجت “At a Glance”

برای دسترسی و فعال کردن این ویژگی‌های جدید، باید ویجت At a Glance را به صورت طولانی فشار دهید (پس از باز کردن قفل صفحه اصلی)، روی «Customize» ضربه بزنید که شما را به تنظیمات صفحه اصلی می‌برد.

ویجت At a Glance ویژگی‌های جدیدی را برای پیکسل 6 به ارمغان آورد! - Pixel 6 At a Glanceدر آنجا، گزینه‌های جدیدی را برای تایمر و کرونومتر در دسترس خواهید دید که پس از فعال شدن، اطلاعات تایمر و کرونومتر را در ویجت At a Glance نشان می‌دهند. این ویجت همچنین دارای گزینه‌های زمان خواب و تناسب اندام است که پس از روشن شدن، زمان خواب و فعالیت آینده شما را از برنامه‌های تناسب اندام مانند برنامه Adidas Running و Strava نشان می‌دهد.

این منو همچنین شامل گزینه‌های Sensitive contents on the lock screen می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد تا از اعلان‌هایی که مایل به نمایش دادن در صفحه قفل نیستید، می‌توانید با ضربه زدن یک دکمه جلوگیری کنید.

ویجت At a Glance ویژگی‌های جدیدی را برای پیکسل 6 به ارمغان آورد! - Pixel 6 At a Glance Doorbell 696x1508 1علاوه بر این، گوگل همچنین ویژگی‌های بیشتری را وعده داده است که انتظار می‌رود به زودی به ویجت At a Glance اضافه شود. قابلیت Doorbell یکی از جالب‌ترین ویژگی‌ها در میان ویژگی‌های آینده است؛ وقتی فردی زنگ درب منزل شما که به گوشی‌تان متصل شده را به صدا در می‌آورد، ویجت یک اعلان متنی همراه با نمایش تصویر کوچک (ویدیوی زنده) از دوربین زنگ درب منزل را در Google Nest در صفحه قفل Pixel 6 ارائه می‌دهد.

علاوه بر نماهای دوربین doorbell، ویژگی‌های جدید همچنین به شما یادآوری می‌کنند که چراغ قوه شما روشن است، هنگامی که شمارش معکوس را از برنامه «Personal Safety» شروع می‌کنید، هشدار بررسی ایمنی را به شما می‌دهد و اطلاعات دستگاه‌های متصل شما و همچنین موارد دیگری را نشان می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید