گوشی Pixel 5a دارای بزرگترین باتری در بین تمام گوشی‌های Google Pixel است

گوشی Pixel 5a دارای بزرگترین باتری در بین تمام گوشی‌های Google Pixel است - Untitled 3منابع متعدد گفته‌اند که گوشی Pixel 5a در اواخر این ماه عرضه خواهد شد. انتظار نمی‌رود که دستگاه مقرون به صرفه گوگل از نظر طراحی و مشخصات بسیار متفاوت از Pixel 4a 5G باشد. کمی قبل، ما رندرهای گوشی Pixel 5a مبتنی بر CAD را مشاهده کردیم و امروز،  Android Police تصاویری از قطعاتی را که قبل از عرضه برای تعمیر به فروشگاه‌ها ارسال می‌شوند، را منتشر کرده است.

تصاویر مطابق با رندرهای فاش شده است و گواه دیگری بر این است که گوشی Pixel 5a شباهت زیادی به Pixel 4a 5G دارد. تنها تغییر عمده ظاهرا کلید پاور و پشت آن است که در مقایسه با پلاستیک سخت نسل قبلی، حالت لاستیکی بیشتری دارد. تصاویر همچنین نشان می‌دهد که جک هدفون به جایی در این مدل نیز وجود ندارد.

گوشی Pixel 5aاجزای گوشی Pixel 5a پیش از عرضه برای تعمیر کارگاه‌ها ارسال می‌شوند

منبع اطاعات همچنین می‌گوید گوشی Pixel 5a دارای باتری ۴۶۸۰ میلی آمپر ساعت است که بزرگترین باتری در گوشی‌های پیکسل است. بر اساس خبر قبلی، Pixel 5a  حدود ۴۵۰ دلار قیمت دارد و در ۲۶ آگوست (۴ شهریور) منتشر می‌شود. طبق گزارش امروز، این گوشی در ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) معرفی می‌شود. این گوشی فقط در ایالات متحده و ژاپن در دسترس خواهد بود.

گفته می‌شود که دستگاه از همان Snapdragon 765G SoC استفاده می‌کند که Pixel 5 و Pixel 4a 5G را تامین می‌کند. ظاهرا صفحه نمایش ۶.۴ اینچی دارد و ممکن است دوربین Pixel 5 را به ارث ببرد. این گوشی تنها به رنگ مشکی عرضه می‌شود و دارای استاندارد IP67 است.

EXCLUSIVE: Google Pixel 5A Launching Later This Month at $450 - Full Specs  - FrontPageTech.com

این که آیا یک باتری بزرگتر به تنهایی برای قرار گرفتن در جایگاه بهترین گوشی‌های میان رده ۲۰۲۱ کافی خواهد بود یا خیر، باید مشخص شود. Max Weinbach از منبع این خبر اشاره کرده است که Pixel 4a 5G که بر روی یک تراشه کار می‌کند و دارای یک سلول ۳۸۸۵ میلی آمپر ساعتی است، عمر باتری بسیار خوبی دارد. این بدان معنا است که گوشی Pixel 5a یک دستگاه عالی برای مصرف کنندگان است که عمر باتری چند روزه را در اولویت قرار می‌دهند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید