گوگل بی سر و صدا تصاویر پس زمینه تبلیغاتی رسمی Pixel 4 و 4a را منتشر کرد

Pixel 4با شروع معرفی پیکسل 3، گوگل برای گوشی‌های خود تصاویر پس زمینه با کاربرد خاص تهیه کرده است که در رندرها و سایر موارد تبلیغاتی قابل مشاهده است و نسل دستگاه را در حروف بزرگ نمایش می‌دهد. اما علیرغم اینکه این تصاویر پس زمینه فقط برای اهداف بازاریابی استفاده می‌شود، بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. برخی از هنرمندان تا آنجا پیش رفته‌اند که نسخه‌های تقریبا پیکسلی کامل را در غیاب نسخه‌های رسمی ایجاد کرده‌اند. اکنون، گوگل برخی از این تصاویر پس زمینه تبلیغاتی را در دسترس کاربران Pixel 4 و 4a قرار داده است.
A screenshot of the Pixel 4a promo wallpaper in Google's Wallpapers app.The official promo wallpaper for the Pixel 4a, displaying '4a' in large, colorful letters.
تصاویر پس زمینه ، که P4 و 4a را در گوشی‌های مربوطه نشان می‌دهند، بی سر و صدا در دسترس قرار گرفته و  در برنامه Wallpapers قابل دسترسی است. اگر Pixel 4 یا 4a دارید، می‌توانید پس زمینه را در برنامه زیر مجموعه Art پیدا کنید، که شامل هنرهای دیجیتالی هنرمندان مختلف است و سالها است وجود دارد. عکس‌ها با برچسب Love، Pixel قابل دسترسی است. عبارتی که معمولا در مجموعه Look Looking در دستگاه‌های Pixel قدیمی‌تر 4a ظاهر می‌شود.
به طرز اسرار آمیزی، Pixel 4a 5G و 5 با تصاویر پس زمینه تبلیغاتی خود، که از 5G با حروف بزرگ و 4a یا 5 در متن کوچکتر بر روی G نوشته شده، به روز نشده است. تصویر عمومی پیکسل که در تبلیغاتی مانند سری پیکسل در مقابل پیکسل دیده می‌شود، نیز منتشر نشده، اما این تصویر نیز توسط طرفداران این گوشی هوشمند بازسازی شده است.
The official promo wallpaper for the Pixel 4, displaying 'P4' in large, colorful letters.
هنوز مشخص نیست که آیا گوگل به انتشار این تصاویر پس زمینه برای گوشی‌های جدید پیکسل ادامه می‌دهد یا خیر. اگر شما Pixel 4 یا 4a ندارید اما همچنان به دلایلی می‌خواهید از تصاویر پس زمینه استفاده کنید، می‌توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید