اولین تصاویر زنده پارچه تمیزکننده اپل

اولین تصاویر زنده پارچه تمیزکننده اپل

شرکت اپل در هفته‌های گذشته پس از رونمایی نسل جدید MacBook Pro در دو نسخه ۱۴ و ۱۶ اینچی، تصمیم گرفت در سکوت خبری، پارچه تمیزکننده اپل هم رونمایی کند.

 پارچه پولیش یا همان پارچه تمیزکننده در اخبار یک پارچه خاص عنوان شده که با قیمت ۱۹ دلار می‌توان آن را خریداری کرد. اما در نگاه نزدیک متوجه خواهید شد، چندان یک لوازم جانبی خاص نیست. اگرچه تحت برند اپل باید این محصول را خریداری کنید.

نکته جالب اینجا است که برای دریافت پارچه تمیزکننده اپل با خرید از فروشگاه اپل استور، تا اوایل سال آینده آن را دریافت نخواهید کرد. به تازگی برخی از خریداران موفق شدند این پارچه را بدست آورند و یکی از آنها کاربر Krgn1002 توییتر بود.

پارچه تمیزکننده اپل با ویژگی‌های کاربردی

طبق تصاویر این پارچه یک باکس مستطیل باریک دارد که در پشت آن تصویر پارچه را مشاهده خواهید کرد. در جعبه تکه کاغذی برای راهنمای استفاده قرار گرفته است. به گفته اپل از این پارچه تمیزکننده می‌توان برای پاک کردن تمامی دستگاه‌ها همچون آیفون، آیپد، آی مک، اپل واچ و بسیاری دیگر به کار گرفت. بنابراین محدودیتی در نوع دستگاه وجود نخواهد داشت.

با تمام این تفاسیر پارچه تمیزکننده اپل مناسب هر نوع دستگاه گران و ارزان شرکت کوپرتینویی است. بنابراین می‌توان آن را مناسب کاربری دانست، اگرچه در بحث قیمت کمی باید آن را گران در نظر گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید