Motorola Razr 2023 با مکانیزم لولای بهبود یافته بزودی عرضه می‌شود

در نمایشگاه MWC 2023 این هفته، شاهد گوشی‌های نوآورانه زیادی بودیم که با نمایشگرهای منحصر به فرد خود قادر به چرخش و تا شدن بودند.

برخی از آنها بزودی عرضه خواهند شد و برخی دیگر فقط در حد کانسپت‌هایی بودند که ممکن است به این زودی‌ها شاهد عرضه تجاری آنها نباشیم. خوشبختانه، نسل بعدی Razr طولی نمی‌کشد که ما را با عرضه رسمی در اواخر امسال مجذوب خود کند.

مدیرعامل شرکت مادر موتورولا یعنی لنوو، در بیانیه‌ای به CNBC گفت که بزودی نسخه جدید Motorola Razr را خواهیم دید. او جزئیات بیشتری را از این گوشی ارائه نکرده، اما اطلاعاتی که اخیراً به بیرون درز کرده خبر از معرفی این گوشی در اول ژوئن (۱۱ خرداد) می‌دهد.

طبق گفته یانگ (مدیرعامل لنوو)، می‌توانیم انتظار پیشرفت‌های قابل توجهی در زمینه لولا و برنامه‌های مرتبط با عملکرد این گوشی تاشو را داشته باشیم. در این مصاحبه، مدیر عامل شرکت لنوو همچنین اعلام کرد که استقبال از گوشی فعلی Razr از سال گذشته اتفاقاً «خوب» بوده است.

Motorola Razr 2023 قرار است متفاوت باشد

علاوه بر این، یانگ احساس می‌کند که قیمت‌های فعلی گوشی‌های تاشو در بین تمام تولیدکنندگان بسیار بالاست، اما او پیش‌بینی کرده که قیمت آنها در آینده کاهش پیدا می‌کند، که بسیار امیدوارکننده است. وی افزود: «وقتی یک فناوری بالغ شود، قیمت آن می‌تواند پایین بیاید، و آنگاه است که می‌توانید حجم تولید آن را افزایش دهید.»

Motorola Razr 2023

مصاحبه یانگ مدت کوتاهی پس از انتشار رندرهای جدید Motorola Razr 2023 منتشر شد. آنها نسل بعدی Razr را با نمایشگر خارجی بزرگتر نسبت به نسل قبلی معرفی خواهند کرد. احتمالاً لنز دوربین این گوشی در نمایشگر قرار داشته باشد و این نمایشگر قسمت زیادی از بخش خارجی دستگاه را اشغال می‌کند.

Motorola Razr 2022 دارای صفحه نمایش خارجی با اندازه ۲/۷ اینچ بود که بزرگتر از Galaxy Z Flip 4 و کمی کوچکتر از Oppo Find N2 با صفحه نمایش خارجی ۳/۲۶ اینچی است. با این حال، رندرهای Razr 2023 نشان می‌دهند که نمایشگر خارجی آن از هر دوی این گوشی‌ها بزرگتر خواهد بود.

به غیر از اندازه نمایشگر خارجی، ممکن است تغییرات قابل توجهی را در بخش نمایشگر داخلی و ساختار کلی گوشی مشاهده نکنیم. همانطور که یانگ اشاره کرده، پیشرفت‌های اصلی این گوشی می‌تواند در بخش لولای داخلی باشد، مشابه کاری که Honor Magic Vs در اوایل امسال انجام داد.

البته، همانطور که منتظر اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه هستیم، باید امیدوار باشیم که Razr این بار در ایالات متحده هم عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید