سری گوشی های آیفون ۱۲ حدود ۶۱ درصد از فروش کل محصولات اپل در آمریکا را به خود اختصاص دادند

سری گوشی های آیفون 12

بر اساس گزارش‌های منتشرشده توسط Consumer Intelligence، سری گوشی های آیفون ۱۲ توانسته‌ که حدود ۶۱ درصد از فروش کل محصولات شرکت اپل را در کشور آمریکا به خود اختصاص دهند.

محبوب‌ترین دستگاه میان خانواده آیفون ۱۲، نسخه پایه این سری گوشی های آیفون ۱۲ است و این دستگاه جایگزین آیفون ۱۱ شد، گوشی آیفون ۱۱ در ماه مارس سال گذشته به عنوان پرفروش‌ترین گوشی جهان شناخته شد و اکنون نسخه پایه سری گوشی های آیفون ۱۲ به عنوان پرفروش‌ترین دستگاه شناخته می‌شود. ناگفته نماند که در سال ۲۰۱۸، گوشی آیفون ایکس آر به عنوان پرفروش‌ترین دستگاه شناخته شده و علت این موضوع این است که شرکت اپل این دستگاه‌ها را با اکثر خصوصیات گوشی‌های پرچمدار و با قیمتی مناسب در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

پس از نسخه پایه گوشی آیفون ۱۲، گوشی iPhone 12 Pro Max در جایگاه دوم قرار گرفته و پس از آن آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ مینی قرار گرفته‌اند. لازم به ذکر است که گوشی آیفون ۱۲ مینی نتوانست انتظارات کاربران را برآورده و توجه آن‌ها را به خود جلب کند، به همین دلیل به عنوان چهارمین گوشی پرفروش در بین سری گوشی های آیفون ۱۲ قرار گرفته‌است.

بعد از گوشی iPhone 12 Mini یک دستگاه کوچک‌تر به نام iPhone SE 2020 به عنوان پرفروش‌ترین گوشی شناخته می‌شود، اکنون قیمت دو گوشی آیفون اس ای و گوشی آیفون ایکس آر با هم برابر بوده و کاربران می‌توانند یک دستگاه کوچک قدرتمند یا یک دستگاه با صفحه نمایش و باتری بزرگ‌تر را انتخاب کنند.

پس از گذشت مدتی کاربران دوباره به خرید گوشی آیفون ۱۱ روی آوردن و این موضوع باعث شد تا این دستگاه بتواند به تنهایی ۲۴ درصد از فروش محصولات اپل را به خود اختصاص دهد.

منبع: gsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید